2. Verfahren
Verfahren
Titel: wykonywanie świadczeń świadczeń zdrowotnych w dziedzinie rehabilitacji ogólnoustrojowej wobec pacjentów Wielospecjalistycznego Szpitala w Miliczu
Beschreibung: wykonywanie świadczeń zdrowotnych w w dziedzinie rehabilitacji ogólnoustrojowej wobec pacjentów Wielospecjalistycznego Szpitala w Miliczu ZGODNIE Z OPISEM ZNAJDUJĄCYM SIĘ W WARUNKACH KONKURSU
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: wykonywanie świadczeń zdrowotnych w dziedzinie rehabilitacji ogólnoustrojowej wobec pacjentów Wielospecjalistycznego Szpitala w Miliczu
Beschreibung: wykonywanie świadczeń zdrowotnych w charakterze lekarza specjalisty w dziedzinie chorób wewnętrznych wobec pacjentów Wielospecjalistycznego Szpitala w Miliczu.
Interne Kennung: MCM/WSM/KO/02/2026