2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa systemu dystrybucji kriogenicznej helu Polskiego Lasera na Swobodnych Elektronach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa systemu dystrybucji kriogenicznej helu Polskiego Lasera na Swobodnych Elektronach Przedmiot Umowy obejmuje: a. opracowanie projektu technicznego, b. opracowanie projektu wykonawczego i dokumentacji produkcyjnej, c. produkcję i testy, d. dostawę, e. instalację, f. -1- testy odbiorowe kompletnego Systemu Dystrybucji Kriogenicznej (składającego się z modułów zaworowych, linii transferowej, modułu zawracającego i linii pomocniczych)
Interne Kennung: EZP.270.56.2025
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42530000 Teile von Kühl- und Tiefkühlvorrichtungen sowie Wärmepumpen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa systemu dystrybucji kriogenicznej helu Polskiego Lasera na Swobodnych Elektronach Przedmiot Umowy obejmuje: a. opracowanie projektu technicznego, b. opracowanie projektu wykonawczego i dokumentacji produkcyjnej, c. produkcję i testy, d. dostawę, e. instalację, f. -1- testy odbiorowe kompletnego Systemu Dystrybucji Kriogenicznej (składającego się z modułów zaworowych, linii transferowej, modułu zawracającego i linii pomocniczych) szczegółowy opis zawiera załącznik nr 1 do zaproszenia - Opis przedmiotu zamówienia