See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZP/CZD/098/26 Dostawa produktów leczniczych i wyrobów medycznych – 15 pakietów.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych i wyrobów medycznych – 15 pakietów na zasadach określonych w projektowanych postanowieniach umowy w ilościach wynikających z bieżących potrzeb i w terminach wynikających z zawartej umowy. 2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na pakiety, wówczas wykonawca może złożyć ofertę na wybrany pakiet lub wszystkie pakiety wymienione w Załączniku nr 1 do SWZ (OPZ).
Interne Kennung: ZP/CZD/098/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 - Acidum gadotericum
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa Acidum gadotericum 0,5 mmol/ml. Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w formularzu cenowym zał. nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 1 - Acidum gadotericum
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2 - Produkty lecznicze stosowane doustnie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: 1. Acidum ascorbicum 200 mg x 50 tabl. 2. Acidum folicum 15 mg x 30 tabl. 3. Acidum folicum 5 mg x 30 tabl. 4. Acidum ursodeoxycholicum 250 mg x 100 kaps.twarda/tabl. 5. Acidum ursodeoxycholicum 250mg/5ml, zawiesina doustna 250 ml 6. Acidum valproicum 50 mg/ml, syrop 100 ml 7. Albendazolum, zawiesina doust. 400 mg/20 ml - 20 ml 8. Amoxicillin 500 mg x 16 kaps. 9. Amoxicillinum 250mg x 20 kaps./tabl. 10. Amoxicillinum 250mg/5ml, proszek do sporz.zaw.doustnej, 60 ml 11. Azathioprinum 25 mg x 100 tabl.powl. 12. Azathioprinum 50 mg x 50 tabl. 13. Azithromycinum 125 mg x 6 tabl. powl. 14. Azithromycinum 500 mg x 6 tabl. powl. 15. Bilastinum 10 mg x 30 tabl. 16. Biperiden 2 mg x 50 tabl. 17. Bromocriptini mesilas 2,5mg x 30 tabl. 18. Calcii gluconas 45 mg Ca++ x 50 tabl. 19. Calcium glubionicum + Calcium lactobionicum, syrop smakowy 114 mg Ca++ -116mg Ca++/5ml, butelka 150 ml 20. Carbamazepinum 300 mg x 50 tabl.o przedł.uwaln. 21. Cefaclorum 250mg/5ml, gran.do p.zaw.doust. 75 ml 22. Cefiximum 100 mg/5 ml, granulat do sporządzania zawiesiny doustnej op. 60 ml 23. Cefuroxime axetil, 125 mg/5 ml, 1 butelka 100 ml, granulat/proszek do sporządzania zawiesiny doustnej 24. Cefuroxime axetil, 125mg/5ml, 1 butelka 50 ml, granulat/proszek do sporządzania zawiesiny doustnej 25. Chamomilla recutita, Dextrosum, Kalii chloridum, Natrii chloridum - proszek do przygotowania roztworu, 14 sasz.po 4,15g 26. Chlorprotixen 15 mg x 50 tabl.powl. 27. Chlorprotixen 50 mg x 50 tabl.powl. 28. Ciclosporinum 100 mg x 50 kaps. 29. Ciclosporinum 25 mg x 50 kaps. 30. Ciclosporinum 50 mg x 50 kaps. 31. Cisapridum 10 mg x 30 tabl. 32. Cisapridum 5 mg x 30 tabl. 33. Clemastinum, 1mg/10ml, syrop, butelka 100 ml 34. Clomipramini hydrochloridum 25 mg x 30 tabl. powl. 35. Clomipramini hydrochloridum 75 mg x 20 tabl. powl.o przedłużonym uwalnianiu 36. Clonidinum 75 mcg x 50 tabl. 37. Clopidogrelum 75 mg x 28 tabl.powl. 38. Cloxacillinum 500 mg x 16 tabl.powl. 39. Colchici seminis extractum siccum 0,5 mg x 20 tabl.draż. 40. Desmopressinum 60 mcg x 30 szt., liof.doustny 41. Doxycyclinum 100 mg x 10 tabl./kaps. 42. Estradiolum 1 mg x 28 tabl.powl. 43. Ethosuximidum 250 mg x 100 kaps. Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w formularzu cenowym zał. nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 2 - Produkty lecznicze stosowane doustnie
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3 - Produkty lecznicze
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: 1. Acetazolamidum 250 mg x 30 tabl. 2. Acidum acetylsalicylicum 75 mg x 60 tabl.dojelit. 3. Aluminii phosphas 45mg/g, zawiesina doustna 250g 4. Aripiprazolum 10 mg x 28 tabl. 5. Aripiprazolum 15 mg x 28 tabl. 6. Baclofenum 10 mg x 50 tabl. 7. Bilastinum 20 mg x 30 tabl 8. Bromhexini hydrochloridum 4 mg/5 ml, syrop 120ml 9. Calcifediolum 0,15 mg/ml, krop.doustne 10 ml 10. Dapagliflozinum 5 mg x 30 tabl. 11. Desloratadinum 5 mg x 30 tabl. 12. Dexamethasoni natrii phosphas 1 mg/ml krople do oczu, roztwór, 20 minimsów po 0,4 ml 13. Duloxetinum 30 mg x 28 kaps. dojelit. 14. Fluconazolum 100 mg x 28 kaps. 15. Haloperidolum 1 mg x 40 tabl. 16. Haloperidolum 5 mg/ml x 10 amp. 17. Ibuprofenum 200 mg/5 ml, zawiesina doustna 100 g 18. Ipratropii bromidum, 0,25 mg/ml - 20 ml, płyn do inhalacji z nebulizatora 19. Itopridi hydrochloridum 50 mg x 100 tabl. 20. Lini oleum virginale 200mg/g, krem 30 g 21. Lini oleum virginale 200mg/g, maść 30 g 22. Metformini hydrochloridum 850 mg x 60 tabl. 23. Metoprololum 23,75 mg x 28 tabl. o przedł.uwaln. 24. Metronidazolum 250 mg x 20 tabl. 25. Nasiona lnu, 250 g 26. Paracetamolum 500 mg x 50 tabl. 27. Prednisonum 1 mg x 20 tabl. 28. Prednisonum 10 mg x 20 tabl. 29. Prednisonum 20 mg x 20 tabl. 30. Prednisonum 5 mg x 100 tabl. 31. Quetiapinum 100 mg x 60 tabl. powl. 32. Sertralinum 50 mg x 30 tabl. powl. 33. Sildenafilum 100 mg x 8 tabl.powl. 34. Simeticonum 40 mg/ml, krople doustne emulsja, 30 ml 35. Trimebutinum 100 mg x 60 tabl. 36. Venlafaxinum 37,5 mg x 28 kapsułek o przedłużonym uwalnianiu 37. Venlafaxinum 75 mg x 28 kapsułek o przedłużonym uwalnianiu 38. Dexpanthenolum + Acidum hyaluronicum krople do oczu x 1 butelka 10ml Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w formularzu cenowym zał. nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 3 - Produkty lecznicze
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4 - Produkty lecznicze
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: 1. Flecainidi acetas 100 mg x 30 tabl. 2. Fluconazolum 50 mg/10 ml, 1 butelka 150ml, syrop 3. Fluoxetinum 10 mg x 30 tabl. 4. Fluvoxamini maleas 50 mg x 60 tabl. powl. 5. Fosfomycinum trometamolum 3 g, granulat do sporządzania roztworu doustnego, op. 1 saszetka 8 g 6. Furazidinum / Furaginum 50 mg x 30 tabl. 7. Gabapentinum 100 mg x 100 kaps. 8. Hydrocortisonum 10 mg x 60 tabl. 9. Hydroxyzinum 10 mg x 30 tabl. 10. Hydroxyzinum 2 mg/ml, syrop 200 ml 11. Hydroxyzinum 50 mg/ml x 5 amp.a 2 ml 12. Ibuprofenum 100mg/5ml, zawiesina doustna, fl. 100ml 13. Ibuprofenum 200 mg x 60 tabl.powl./kaps. 14. Indometacinum 75 mg x 25 tabl.o przedł. uwaln. 15. Kalii chloridum 782mgK+/10ml, syrop 150ml 16. Kalii citras + Kalii hydrogenocarbonas, 782 mg K+/3g, 20 saszetek po 3g 17. Kalium chloratum 315 mg K+ x 100 kapsułek o przedłużonym uwalnianiu 18. Kalium hypermanganicum 100 mg x 30 tabl. 19. Ketotifen, 1 mg/5 ml, 1 butelka 100 ml, syrop 20. Lamotriginum 100 mg x 30 tabl. 21. Lamotriginum 100 mg x 30 tabl. do sporządzania zaw. doustnej 22. Lamotriginum 25 mg x 30 tabl. 23. Lamotriginum 5 mg x 30 tabl. do sporządzania zaw.doustnej 24. Lamotriginum 50 mg x 30 tabl. 25. Levetiracetamum 100 mg/ml, roztwór doustny 300 ml 26. Levetiracetamum 250 mg x 50 tabl. powl. 27. Levetiracetamum 500 mg x 50 tabl.powl. 28. Levodopum + Benserazidum 62,5 mg (50 mg + 12,5 mg) x 100 kaps. 29. Levofloxacinum 250 mg x 10 tabl. 30. Levomepromazinum 25 mg x 50 tabl. 31. Levothyroxine sodium 100 mcg x 50 tabl. 32. Levothyroxine sodium 25 mcg x 50 tabl. 33. Levothyroxine sodium 50 mcg x 50 tabl. 34. Lisinoprilum 10 mg x 28 tabl. 35. Lisinoprilum 5 mg x 28 tabl. 36. Lopinavirum 200 mg + Ritonavirum 50 mg x 120 tabl. 37. Loratadinum 10 mg x 30 tabl. 38. Losartanum 50 mg x 30 tabl. powl. 39. Macrogolum 10 g x 20 sasz. 40. Macrogolum 74 g, proszek do przygot. roztworu, 48 saszetek 41. Magnesii hydroaspartas 20 mg Mg++ x 50 tabl. 42. Magnesium, 130 mg Mg++ (500 mg) x 60 tabl. 43. Mesalazinum 1 g x 50 saszetek, granulat o przedłużonym uwalnianiu 44. Mesalazinum 500 mg x 100 tabl.dojelitowych 45. Metformini hydrochloridum 750 mg x 30 tabl.o przedłużonym uwalnianiu. 46. Methotrexatum 2,5 mg x 100 tabl. 47. Methylprednisolonum 16 mg x 50 tabl. 48. Methylprednisolonum 4 mg x 30 tabl. 49. Mianserini hydrochloridum 10 mg x 30 tabl. 50. Mycophenolas mofetil 1g/5ml, 110 g proszek do sporządzania zawiesiny doustnej 51. Mycophenolas mofetil 250mg x 100 kaps. 52. Mycophenolas mofetil 500 mg x 50 tabl. Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w formularzu cenowym zał. nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 4 - Produkty lecznicze
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5 - Produkty lecznicze stosowane doustnie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: 1. Nifuroxazidum 220mg/5ml zawiesina doustna 90 ml 2. Nystatinum 100 000j.m./ml proszek/granulat do sporządzania zawiesiny doustnej, butelka 3. Oseltamivirum 30 mg x 10 kaps.tw. 4. Oseltamivirum 45 mg x 10 kaps.tw. 5. Oseltamivirum 75 mg x 10 kaps.tw. 6. Oxcarbazepinum 300 mg x 50 tabl.powl. 7. Oxybutyninum 5 mg x 60 tabl. 8. Paracetamolum 100 mg/ml, roztwór doustny, 60 ml 9. Paracetamolum 120mg/5ml zawiesina doustna 100 ml 10. Paroxetinum 20 mg x 30 tabl. powl. 11. Penicillaminum 250 mg x 30 tabl. powl. 12. Perazinum 25 mg x 20 tabl. 13. Posaconazolum 40 mg/ml - zawiesina doustna, 105 ml 14. Promethazini hydrochloridum 5mg/5ml, syrop 150ml 15. Pyridoxinum 50 mg x 50 tabl. 16. Quetiapinum 150 mg x 60 tabl. o przedłużonym uwalnianiu 17. Quetiapinum 50 mg x 30 tabl. o przedłużonym uwalnianiu 18. Racecadotrilum 10 mg x 16 sasz. granulat do sporządzania zawiesiny doustnej 19. Racecadotrilum 30 mg x 16 sasz. granulat do sporządzania zawiesiny doustnej 20. Rifampicinum 150 mg x 100 kaps. 21. Rifampicinum 300 mg x 100 kaps. 22. Rifaximinum 200 mg x 28 tabl.powl. 23. Salbutamolum 2mg/5 ml, syrop 100 ml 24. Simethiconum 40 mg x 100 kaps. 25. Spironolactone 25 mg x 100 tabl. 26. Sulfamethoxazole 400 mg+ Trimethoprim 80 mg x 20 tabl. 27. Tacrolimusum 1 mg x 30 kaps. bez przedłuż. uwaln. 28. Tacrolimusum 1 mg x 30 kaps.o przedłuż. uwaln. 29. Tacrolimusum 0,5 mg x 30 kaps.twardych bez przedłuż. uwaln. 30. Tacrolimusum 5 mg x 30 kaps. o przedłuż uwaln. 31. Tacrolimusum 5 mg x 30 kaps.twardych bez przedł. uwaln. 32. Tamsulosinum 0,4 mg x 30 kaps.twardych o zmodyf.uwaln. 33. Thiamini hydrochloridum 25 mg x 50 tabl. 34. Thiamini hydrochloridum 3 mg x 50 tabl. 35. Tiagabinum 10 mg x 50 tabl. powl. 36. Tiagabinum 5 mg x 50 tabl. powl. 37. Ticlopidinum 250 mg x 60 tabl. powl. 38. Tizanidinum 4 mg x 30 tabl. 39. Tocopherolum 100 mg x 30 kaps. 40. Tolperisonum 50 mg x 30 tabl. powl. 41. Topiramatum 100 mg x 28 tabl. powl. 42. Topiramatum 15 mg x 60 kaps. 43. Topiramatum 50 mg x 28 tabl. powl. 44. Trazodoni hydrochloridum 75 mg x 30 tabletek o przedłużonym uwalnianiu 45. Vigabatrinum 500 mg x 100 tabl.powl. 46. Vinpocetinum 5 mg x 50 tabl. 47. Warfarinum natricum 3 mg x 100 tabl. 48. Zinci sulfas 45 mg Zn 2+ x 50 tabl. powl. 49. Zuclopenthixolum 10 mg x 100 tabl. 50. Argininum 2g/sasz.x 30 sasz. 51. Pirofosforan żelaza (III) 15 mg x 30 saszetek 52. Pirofosforan żelaza (III) 30 mg x 30 saszetek 53. Rafinowany tran z wątroby dorsza + witamina E, płyn doustny, smak naturalny, bez dodatków smakowych. Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w formularzu cenowym zał. nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 5 - Produkty lecznicze stosowane doustnie
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6 - Produkty lecznicze stosowane zewnętrznie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: 1. Aciclovirum 3% maść oczna 4,5 g 2. Acidum fusidicum krem 20mg/g tuba 20 g 3. Aethylum chloratum, aerozol 70 g 4. Allantoinum 20 mg/g, maść 30 g 5. Arnica montana, Calendula officinalis, Esculosidum, maść 30 g 6. Bacitracinum + Neomycinum (250j.m. + 5mg)/g, maść 20 g 7. "Betamethasoni dipropionas + Clotrimazolum + Gentamicini sulfas, (0,64 mg + 10 mg + 1 mg)/g 15 g, krem " 8. "Betamethasoni dipropionas + Clotrimazolum + Gentamicini sulfas, (0,64 mg + 10 mg + 1 mg)/g 15 g, maść" 9. Bromfenacum 0,9 mg/ml, krople do oczu, roztwór, butelka 5 ml 10. Chloramphenicolum 1% (10mg/g), maść, 5 g 11. Chloramphenicolum 2% (20mg/g), maść, 5 g 12. Clotrimazolum 100 mg x 6 tabl. dopochwowych 13. Clotrimazolum 10mg/g 20g krem 14. Collagenasum 1,2 j./g, maść, tuba 20 g 15. Crotamiton 100 mg/g, maść 40 g 16. Czopki glicerynowe 1 g x 10 szt. 17. Delphini consolidae tinctura 96g/100ml, płyn na skórę, butelka 100 ml 18. Denotivirum 30mg/g, 3g krem 19. Dexamethasonum 0,15mg/ml, aerozol na skórę, 55 ml 20. Dexamethasonum + Gentamycinum, krople do oczu 5 ml 21. Dexpanthenolum 50 mg/g, żel do oczu, tuba 5 g 22. Erythromycin, 5 mg/g, tuba 3,5 g, maść do oczu (0,5%) 23. Fenoteroli hydrobromidum + Ipratropii bromidum, (0,5 mg + 0,25 mg)/ml - 20 ml, roztwór do nebulizacji 24. Fludrocortisonum 0,1% maść do oczu 3 g 25. Fluorometholonum 1mg/ml 5ml, krople do oczu 26. Fluticasone propionate 250 mcg/dawkę inh.x 60 dawek - aerozol wziewny 27. Fluticasone propionate, 0,5 mg/g, 1 tuba á 15 g, krem 28. Ganciclovirum, 1,5mg/g, 5g, żel do oczu 29. Gencjana 1% roztwór spirytusowy, butelka 20 g lub 20 ml 30. Gentamycinum + Dexamethasonum (5 mg + 0,3 mg)/g, maść do oczu 3 g 31. Heparinum natricum 250 j.m./g, żel 35 g 32. Hydrocortisoni butyras 1 mg/g, maść 15 g 33. Ichthammolum, Potentilla tormentilla, Zinci oxidum - maść, tuba 20g Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w formularzu cenowym zał. nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 6 - Produkty lecznicze stosowane zewnętrznie
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7 - Produkty lecznicze stosowane zewnętrznie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: 1. Levofloxacinum 5 mg/ml, krople do oczu 5 ml 2. Levofloxacinum 5 mg/ml krople do oczu bez konserwantów, roztwór, 20 poj.po 0,3 ml, 3. Lidocainum + Prilocainum 25 mg/g + 25 mg/g, krem tuba 30 g 4. Lidocaine (25 mg/g) + Prilocaine (25 mg/g), tuba 5 g, krem 5. Lidocaine (25 mg/g) + Prilocaine (25 mg/g), x 2 szt. plaster leczniczy 6. Lidocainum 10%, areozol 38 g 7. Mesalazinum 1 g x 30 czopków 8. Mesalazinum 1g/100ml x 7 butelek po 100 ml, zawiesina doodbytnicza 9. Mesalazinum 500 mg x 30 czopków 10. Mupirocinum 20 mg/g, maść do nosa 3 g 11. Naproxenum 10% żel 50 g 12. Natamycinum + Hydrocortisonum + Neomycinum, maść 15 g 13. Natrii cromoglicas 4% krople do oczu, 10ml 14. Natrii dihydrophosphas + Natrii hydrophosphas, roztwór doodbytniczy, 150 ml 15. Natrii tetraboras 20%, opakowanie 10 g, płyn 16. Neomycinum 11,72 mg/g , areozol 32g 17. Neomycinum 5mg/g, 3 g maść do oczu 18. Ofloxacinum 3mg/g, maść do oczu, 3 g 19. Paracetamolum 125 mg x 10 czopków 20. Paracetamolum 250 mg x 10 czopków 21. Paracetamolum 500 mg x 10 czopków 22. Paracetamolum 80 mg x 10 czopków 23. Phenylephrinum 10% - krople do oczu, opakowanie 10 ml 24. Proxymetacainum, krople do oczu 0,5%, opakowanie 15 ml 25. Salbutamolum 100 mcg/dawka - 200 dawek, aerozol wziewny 26. Salbutamolum roztw.do neb. 0,1% 1 mg/ml x 20 amp.a 2,5 ml 27. Salbutamolum roztw.do neb. 0,2% 2 mg/ml x 20 amp.a 2,5 ml 28. Sulfathiazolum argentum 20 mg/g, krem 40 g 29. Tacrolimus 0,1% 30 g, maść 30. Tacrolimus 0,03% 30 g, maść 31. Thietylperazine 6,5 mg x 6 czopków doodbytniczych 32. Zinci oxydi unguentum 20 g 33. Szybki test panelowy do jednoczesnego wykrywania 7 różnych narkotyków w moczu. Wyrób medyczny, op. 1 sztuka 34. Testy paskowe do badania stężenia glukozy i ciał ketonowych w moczu. Op. 50 szt. 35. Zestaw wodoodpornych, cienkich plastrów dla dzieci. Z kolorowymi grafikami na powierzchni. 25 mm x 57 mm x 12 szt. 36. Vaselinum album, 20g, maść, tuba. Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w formularzu cenowym zał. nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 7 - Produkty lecznicze stosowane zewnętrznie
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8 - Wyroby medyczne stosowane do oczu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: 1. Krople oczne bez konserwantów dla dzieci oraz osób dorosłych do stosowania w leczeniu i profilaktyce infekcji o dowolnej etiologii. Oparte na hypromelozie, liposomach i ozonowanym oleju roślinnym. Produkt wykazuje działanie antyseptyczne, nawilżające i wspomagające regenerację. Wyrób medyczny. Opakowanie 8 ml 2. Żel do oczu bez konserwantów dla dzieci i dorosłych do stosowania w leczeniu i profilaktyce infekcji o dowolnej etiologii - szczególnie po urazach oka i przy uszkodzeniu powierzchni oka. Zawiera ozonowany olej z nasion słonecznika, fosfolipidy sojowe. Wyrób medyczny. Opakowanie 6 ml. 3. Krople do oczu wskazane podczas przywracania równowagi filmu łzowego, zmienionej w wyniku alergii, infekcji oraz po zabiegach chirurgicznych okolicy oka. Skład: 4% mieszanina fosfolipidów z lizatu bakteryjnego Lactobacillus sakei, hydroksypropylometyloceluloza, kwas borowy, wersenian disodowy, chlorek sodu, woda oczyszczona. Wyrób medyczny. Opakowanie 8 ml. 4. Roztwór oftalmiczny o działaniu hamującym stany zapalne. Skład: Witamina E TPGS, dwuzasadowy fosforan sodu, fosforan sodu jednozasadowy, chlorek sodu, diglukonian chlorheksydyny, woda oczyszczona. Opakowanie 10 ml Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w formularzu cenowym zał. nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 8 - Wyroby medyczne stosowane do oczu
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9 - Heparinum 500 j.m./5ml
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa Heparinum 500 j.m./5ml x 10 amp. po 5 ml Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w formularzu cenowym zał. nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 9 - Heparinum 500 j.m./5ml
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10 - Triamcinolone acetonide
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa Triamcinolone acetonide 4%, zawiesina. Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w formularzu cenowym zał. nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 10 - Triamcinolone acetonide
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 11 - 1,4 % Natrium hyaluronicum dyspersyjny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 1,4 % Natrium hyaluronicum dyspersyjny, płyn wiskoelastyczny. Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w formularzu cenowym zał. nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 11 - 1,4 % Natrium hyaluronicum dyspersyjny
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 12 - 1,4 % Natrium hyaluronicum kohezyjny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 1,4 % Natrium hyaluronicum, kohezyjny płyn wiskoelastyczny. Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w formularzu cenowym zał. nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 12 - 1,4 % Natrium hyaluronicum kohezyjny
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 13 - 3% Natrium hyaluronicum dyspersyjny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 3% Natrium hyaluronicum, dyspersyjny płyn wiskoelastyczny. Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w formularzu cenowym zał. nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 13 - 3% Natrium hyaluronicum dyspersyjny
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet 14 - Patyczki z azotanem srebra
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Patyczki z 50% azotanem srebra i 50% azotanem potasu do chemicznej kauteryzacji. Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w formularzu cenowym zał. nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 14 - Patyczki z azotanem srebra
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet 15 - Adeps solidus
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Adeps solidus 250 g. Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w formularzu cenowym zał. nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 15 - Adeps solidus