See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Telekomunikacijske usluge u mobilnoj mreži
Beschreibung: Predmet nabave su javno dostupne telefonske usluge u pokretnoj elektroničkoj komunikacijskoj mreži (dalje u tekstu: pokretna mreža) i to govorne usluge, podatkovne usluge, kombinacija istih (dalje u tekstu: mješovita usluga) sa pripadajućim elektroničkim karticama (dalje u tekstu: SIM kartica) i dodijeljenim pretplatničkim brojem koji omogućuju uspostavljanje elektroničke komunikacijske veze i u uvjetima fizičkog kretanja korisnika usluga te mreže. Detaljniji opis predmeta nabave nalazi se u dokumentu "Ostale informacije" – poglavlje „Dodatni podaci o opisu predmeta nabave“.
Interne Kennung: 13a-26-VV
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64212000 Mobiltelefondienste
5. Los
Los: LOT-0000