562521-2026 - Wettbewerb
Polen – Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren – Sukcesywna dostawa części zamiennych do autobusów marki SOLARIS ELECTRIC eksploatowanych przez Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji w Radomiu Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywna dostawa części zamiennych do autobusów marki SOLARIS ELECTRIC eksploatowanych przez Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji w Radomiu Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest sukcesywna dostawa części zamiennych do autobusów marki SOLARIS ELECTRIC eksploatowanych przez MPK w Radomiu sp. z o.o. Nazwy i kody dotyczące Przedmiotu Zamówienia określone we Wspólnym Słowniku Zamówień (CPV): 34 30 0 00-0 – części i akcesoria do pojazdów i silników do nich. Wykonawca jest zobowiązany złożyć ofertę na całość asortymentu przypadającego na Przedmiot Zamówienia. Dostarczone Części Zamienne będą: a) nowe, pochodzące z aktualnego katalogu Części Zamiennych producenta danej marki autobusu, b) oryginalne tj. będą tej samej jakości co komponenty stosowane do montażu pojazdu samochodowego, produkowane zgodnie ze specyfikacjami i standardami produkcji, ustalonymi przez producenta tych autobusów do produkcji komponentów lub Części Zamiennych danego autobusu, w tym Części Zamienne produkowane na tej samej linii produkcyjnej co komponenty danego autobusu, c) Części Zamienne do autobusów, o których mowa w pkt a), związane z bezpieczeństwem użytkowania autobusów i ochroną środowiska powinny spełniać co najmniej jeden z następujących warunków: • oznakowane są znakami homologacji międzynarodowej stosowanymi w homologacji Europejskiej Komisji Gospodarczej Organizacji Narodów Zjednoczonych (EKG ONZ) - "E" lub Unii Europejskiej - "e"; • oznakowane są cechami producenta autobusu, na który wystawiono krajowe świadectwo homologacji typu pojazdu; ocechowanie to powinno być zgłoszone do upoważnionej jednostki celem ewidencji; • oznakowane są cechami dostawcy producenta autobusu, na który wystawiono krajowe świadectwo homologacji typu autobusu; ocechowanie to powinno być zgłoszone do upoważnionej jednostki celem ewidencji; • oznakowane są znakiem zgodności zgodnie z przepisami o systemie oceny zgodności i akredytacji; przepisu nie stosuje się do przedmiotów wyposażenia i części oznakowanych znakiem bezpieczeństwa na podstawie dotychczasowych przepisów o badaniach i certyfikacji. d) dostarczony asortyment będzie posiadał na opakowaniu co najmniej oznakowanie logo-znakiem towarowym, nr katalogowy producenta części oraz informację o marce/modelu autobusu, do którego był zamawiany. Przedmiot Zamówienia został określony szacunkowo. Faktyczna ilość i asortyment będą zależne od bieżących potrzeb Zamawiającego. Określone przez Zamawiającego w Załącznikach nr 2 do SWZ ilości i asortyment części nie może być podstawą roszczeń ze strony Wykonawcy w sytuacji mniejszych potrzeb Zamawiającego.
Interne KennungKBZ/TN/102/2026/P
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren
5. Los
LosLOT-0001
TitelSukcesywną dostawę części zamiennych do autobusów marki SOLARIS ELECTRIC eksploatowanych przez Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji w Radomiu Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest sukcesywna dostawa części zamiennych do autobusów marki SOLARIS ELECTRIC eksploatowanych przez MPK w Radomiu sp. z o.o. Nazwy i kody dotyczące Przedmiotu Zamówienia określone we Wspólnym Słowniku Zamówień (CPV): 34 30 0 00-0 – części i akcesoria do pojazdów i silników do nich. Wykonawca jest zobowiązany złożyć ofertę na całość asortymentu przypadającego na Przedmiot Zamówienia. Dostarczone Części Zamienne będą: a) nowe, pochodzące z aktualnego katalogu Części Zamiennych producenta danej marki autobusu, b) oryginalne tj. będą tej samej jakości co komponenty stosowane do montażu pojazdu samochodowego, produkowane zgodnie ze specyfikacjami i standardami produkcji, ustalonymi przez producenta tych autobusów do produkcji komponentów lub Części Zamiennych danego autobusu, w tym Części Zamienne produkowane na tej samej linii produkcyjnej co komponenty danego autobusu, c) Części Zamienne do autobusów, o których mowa w pkt a), związane z bezpieczeństwem użytkowania autobusów i ochroną środowiska powinny spełniać co najmniej jeden z następujących warunków: • oznakowane są znakami homologacji międzynarodowej stosowanymi w homologacji Europejskiej Komisji Gospodarczej Organizacji Narodów Zjednoczonych (EKG ONZ) - "E" lub Unii Europejskiej - "e"; • oznakowane są cechami producenta autobusu, na który wystawiono krajowe świadectwo homologacji typu pojazdu; ocechowanie to powinno być zgłoszone do upoważnionej jednostki celem ewidencji; • oznakowane są cechami dostawcy producenta autobusu, na który wystawiono krajowe świadectwo homologacji typu autobusu; ocechowanie to powinno być zgłoszone do upoważnionej jednostki celem ewidencji; • oznakowane są znakiem zgodności zgodnie z przepisami o systemie oceny zgodności i akredytacji; przepisu nie stosuje się do przedmiotów wyposażenia i części oznakowanych znakiem bezpieczeństwa na podstawie dotychczasowych przepisów o badaniach i certyfikacji. d) dostarczony asortyment będzie posiadał na opakowaniu co najmniej oznakowanie logo-znakiem towarowym, nr katalogowy producenta części oraz informację o marce/modelu autobusu, do którego był zamawiany.