562527-2026 - Wettbewerb
Polen – Laborreagenzien – Dostawa odczynników do wykonywania badań z zakresu podstawowych i specjalistycznych badań koagulologicznych wraz z dzierżawą dwóch analizatorów
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa odczynników do wykonywania badań z zakresu podstawowych i specjalistycznych badań koagulologicznych wraz z dzierżawą dwóch analizatorów
BeschreibungDostawa odczynników do badań parametrów krytycznych wraz z dzierżawą analizatorów
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiot zamówienia stanowi dostawa odczynników do wykonywania badań z zakresu podstawowych i specjalistycznych badań koagulologicznych wraz z dzierżawą dwóch analizatorów, dla potrzeb Działu Diagnostyki Laboratoryjnej, instalacja, uruchomienie dzierżawionych sprzętów oraz przeszkolenie personelu w zakresie ich obsługi.