562549-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Magnetresonanz-Bildgebungsgeräte – Achizitie Sistem de imagistica cu rezonanta mangentica (inclusiv montajul si punerea in functiune)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Achizitie Sistem de imagistica cu rezonanta mangentica (inclusiv montajul si punerea in functiune)
Beschreibung: Sistem de imagistica de rezonanta magnetica cu intensitatea campului magnetic de minim 1.5 Tesla, conform specificatiilor tehnice atasate documentatiei de atribuire.
Interne Kennung: 8615184_2026_PAAPD1634830
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33113000 Magnetresonanz-Bildgebungsgeräte
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Sistem de imagistica cu rezonanta mangentica (inclusiv montajul si punerea in functiune) 1 buc
Interne Kennung: 1