2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zkvalitnění výuky žáků na Gymnáziu, Roudnice nad Labem, Havlíčkova 175, příspěvková organizace, v rámci programu Spravedlivá transformace – Vnitřní konektivita škol
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je zajištění konektivity (dodávka síťové infrastruktury) zahrnující dopravu, dodávku, montáž, seznámení s obsluhou a zprovoznění, dodávka elektromontážních prací a dodávka koncových zařízení. Předmět veřejné zakázky je podrobně specifikován přílohami zadávací dokumentace.
Interne Kennung: VZ-4209/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer, 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 48820000 Server, 30213100 Tragbare Computer, 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung, 30231310 Flachbildschirme, 32400000 Netzwerke, 48761000 Antivirensoftwarepaket, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45314320 Installation von Computerkabelnetzen, 72700000 Computernetze, 32342200 Ohrhörer, 32572000 Übertragungskabel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1
Beschreibung: Předmětem plnění této části veřejné zakázky jsou přípravné a plánovací práce pro celkovou realizaci akce, dodávku a montáž všech prvků nové počítačové sítě, realizaci strukturované kabeláže a silnoproudé kabeláže, zprostředkování licencí SW, označení, revize a dokumentaci kabelových tras, související drobné stavební práce (např. prostupy, lišty, kotvení rozvaděčů).
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung, 48820000 Server, 32400000 Netzwerke, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45314320 Installation von Computerkabelnetzen, 72700000 Computernetze, 32572000 Übertragungskabel, 48761000 Antivirensoftwarepaket
Los: LOT-0002
Titel: Část 2
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka koncových zařízení zahrnující dopravu, dodávku, včetně montáže, instalace, konfigurace, integrace do stávající počítačové sítě a zprovoznění nových zařízení a demontáže stávajících zařízení.
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer, 30231310 Flachbildschirme, 32342200 Ohrhörer