2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Karczew – trzy Części
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług których przedmiotem jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy na terenie miasta i gminy Karczew, oraz odpadów dostarczanych przez mieszkańców do Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK). Przedmiot zamówienia został podzielony na trzy (3) odrębne, niezależne Części, tj.: Część I zamówienia: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy na terenie wiejskim Gminy Karczew; Część II zamówienia: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy Miasta Karczew (zabudowa jednorodzinna) oraz z PSZOK; Część III zamówienia: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy w zabudowie wielorodzinnej. Szczegółowo przedmiot zamówienia określą dokumenty zamówienia, tj. Specyfikacja Warunków Zamówienia „zwana dalej SWZ” z załącznikami stanowiącymi jej integralną część, w tym m. in.: Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia, stanowiący Zał. Nr: 1.1, 1.2, 1.3 do SWZ (dla Części I, II, III zamówienia). Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Projektowanych Postanowieniach Umowy Zał. Nr: 2.1, 2.2, 2.3 do SWZ (dla Części I, II, III zamówienia).Załączniki szczegółowo wymienione są w punkcie 39 SWZ. Szczegóły znajdują się w treści SWZ.
Interne Kennung: ZP.271.16.2026.MS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I zamówienia: teren wiejski Gminy Karczew;
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, na terenie wiejskim Gminy Karczew, z wyłączeniem budynków wielorodzinnych. Szacunkowa ilość odpadów do odbioru i zagospodarowania – 4 590 Mg (w 2027 r. – 2 236 Mg, w 2028 r. – 2 354 Mg). Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określony jest w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia, stanowiącym Zał. Nr 1.1 do SWZ. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Projektowanych Postanowieniach Umowy Zał. Nr 2.1 do SWZ. Załączniki szczegółowo wymienione są w punkcie 39 SWZ. Szczegóły znajdują się w treści SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513700 Schlammtransport, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: Część II zamówienia: zabudowa jednorodzinna oraz PSZOK;
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy na terenie zabudowy jednorodzinnej Miasta Karczewa oraz odpadów dostarczanych przez mieszkańców do Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK). Miasto: Szacunkowa ilość odpadów do odbioru i zagospodarowania – 5 822 Mg (w 2027 r. – 2 836 Mg, w 2028 r. – 2 986 Mg); PSZOK: Szacunkowa ilość odpadów do odbioru i zagospodarowania – 1 663 Mg (w 2027 r. – 810 Mg, w 2028 r. – 853 Mg). Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określony jest w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia, stanowiącym Zał. Nr 1.2 do SWZ. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Projektowanych Postanowieniach Umowy Zał. Nr 2.2 do SWZ. Załączniki szczegółowo wymienione są w punkcie 39 SWZ. Szczegóły znajdują się w treści SWZ.
Los: LOT-0003
Titel: Część III zamówienia: zabudowa wielorodzinna;
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy w zabudowie wielorodzinnej, na terenie Gminy Karczew. Szacunkowa ilość odpadów do odbioru i zagospodarowania – 2 428 Mg (w 2027 r. – 1 183 Mg, w 2028 r. – 1 245 Mg). Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określony jest w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia, stanowiącym Zał. Nr 1.3 do SWZ. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Projektowanych Postanowieniach Umowy Zał. Nr 2.3 do SWZ. Załączniki szczegółowo wymienione są w punkcie 39 SWZ. Szczegóły znajdują się w treści SWZ.