562604-2025 - Ergebnis
Tschechien – Elektrofahrzeuge – Nákup vozidel III
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNákup vozidel III
BeschreibungPředmětem plnění jsou dodávky elektrovozidel. Přesné vymezení předmětu veřejné zakázky a ostatní požadavky související s jejím plněním, podmínky, specifikace, předpokládané odebírané množství a ostatní údaje jsou detailně specifikovány v návrhu rámcové dohody, která tvoří nedílnou součást zadávací dokumentace, a v jejich přílohách. Předmět veřejné zakázky je v souladu s § 101 zákona rozdělen na deset samostatných částí následovně: Část 1. Manažerské vozidlo – střední třídy Část 2. Manažerské vozidlo – střední třídy 4x4 Část 3. Manažerské vozidlo – vyšší třídy Část 4. Manažerské vozidlo – vyšší třídy 4x4 Část 5. Referentské vozidlo – malé Část 6. Referentské vozidlo – velké Část 7. Užitkové vozidlo 3místné Část 8. Užitkové vozidlo 5místné Část 9. Užitkové vozidlo – dodávka Část 10. Užitkové vozidlo – velká dodávka
Vorherige Bekanntmachung480009-2021
Interne KennungNákup vozidel III
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144900 Elektrofahrzeuge
5. Los
LosLOT-0005
TitelNákup vozidel III, část 6
BeschreibungPředmětem plnění jsou dodávky elektrovozidel, konkrétně velkých referentských vozidel. Přesné vymezení předmětu této části veřejné zakázky a ostatní požadavky související s jejím plněním, podmínky, specifikace, předpokládané odebírané množství a ostatní údaje jsou detailně specifikovány v návrhu rámcové dohody, která tvoří nedílnou součást zadávací dokumentace, a v jejich přílohách.
Interne KennungNákup vozidel III, část 6
LosLOT-0004
TitelNákup vozidel III, část 4
BeschreibungPředmětem plnění jsou dodávky elektrovozidel, konkrétně manažerských vozidel vyšší třídy 4x4. Přesné vymezení předmětu této části veřejné zakázky a ostatní požadavky související s jejím plněním, podmínky, specifikace, předpokládané odebírané množství a ostatní údaje jsou detailně specifikovány v návrhu rámcové dohody, která tvoří nedílnou součást zadávací dokumentace, a v jejich přílohách.
Interne KennungNákup vozidel III, část 4
LosLOT-0003
TitelNákup vozidel III, část 3
BeschreibungPředmětem plnění jsou dodávky elektrovozidel, konkrétně manažerských vozidel vyšší třídy. Přesné vymezení předmětu této části veřejné zakázky a ostatní požadavky související s jejím plněním, podmínky, specifikace, předpokládané odebírané množství a ostatní údaje jsou detailně specifikovány v návrhu rámcové dohody, která tvoří nedílnou součást zadávací dokumentace, a v jejich přílohách.
Interne KennungNákup vozidel III, část 3
LosLOT-0001
TitelNákup vozidel III, část 1
BeschreibungPředmětem plnění jsou dodávky elektrovozidel, konkrétně manažerských vozidel střední třídy. Přesné vymezení předmětu této části veřejné zakázky a ostatní požadavky související s jejím plněním, podmínky, specifikace, předpokládané odebírané množství a ostatní údaje jsou detailně specifikovány v návrhu rámcové dohody, která tvoří nedílnou součást zadávací dokumentace, a v jejich přílohách.
Interne KennungNákup vozidel III, část 1
LosLOT-0002
TitelNákup vozidel III, část 2
BeschreibungPředmětem plnění jsou dodávky elektrovozidel, konkrétně manažerských vozidel střední třídy 4x4. Přesné vymezení předmětu této části veřejné zakázky a ostatní požadavky související s jejím plněním, podmínky, specifikace, předpokládané odebírané množství a ostatní údaje jsou detailně specifikovány v návrhu rámcové dohody, která tvoří nedílnou součást zadávací dokumentace, a v jejich přílohách.
Interne KennungNákup vozidel III, část 2