2. Verfahren
Verfahren
Titel: Jõhvi patrulltee ja teenindustee ehitus
Beschreibung: Eesmärk: Patrulltee: olemasoleva patrulltee parandustööd, et oleks talvel ja suvel hooldatav ratastraktoriga ja läbitav patrull sõiduautoga. Teenindustee: lihtsustada ligipääsu reoveepumpla hooldusautodele, sealhulgas veoautodele. Objektiga tutvumine eelnevalt on KOHUSTUSLIK, objektiga tutvumiseks KINDEL KUUPÄEV see on 21.07.2026 kell 13:00. Objektidega tutvumiseks peab pakkuja ennast eelnevalt registreerima läbi RHR-i teabevahetuse hiljemalt tutvumispäevale eelneval tööpäeval so. 20.07.2026 kella 16:00-ks, edastades objektidega tutvuma tuleva isiku nime, isikukoodi ja telefoni numbri. Kohtumispaik on Jõhvi KV linnaku pääsla. Tööde lõpetamise tähtaeg on neli kuud peale lepingu allkirjastamist. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313076-0000
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Piiratud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50230000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Straßen und anderen Einrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 14210000 Kies, Sand, Schotter und Aggregate, 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 45100000 Baureifmachung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kategooria 1 - Teede remont ja korrashoid
Beschreibung: Eesmärk: Patrulltee: olemasoleva patrulltee parandustööd, et oleks talvel ja suvel hooldatav ratastraktoriga ja läbitav patrull sõiduautoga. Teenindustee: lihtsustada ligipääsu reoveepumpla hooldusautodele, sealhulgas veoautodele. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313076-0001