2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bezhotovostný nákup pohonných látok prostredníctvom palivových kariet a nákup pohonných látok do skladovacích nádrží – benkalorov ( 2026 )
Beschreibung: Bezhotovostný nákup pohonných látok prostredníctvom palivových kariet a nákup pohonných látok do skladovacích nádrží - benkalorov. Všetky potrebné informácie sú v súťažných podkladoch.
Interne Kennung: VS 06_2026/NR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09132100 Bleifreies Benzin
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Bezhotovostný nákup pohonných látok prostredníctvom palivových kariet - časť zákazky č.1
Beschreibung: Bezhotovostný nákup pohonných látok prostredníctvom palivových kariet. Všetky potrebné informácie sú v súťažných podkladoch.
Interne Kennung: VS_06_2026/NR
Menge: 147 000 Liter
Los: LOT-0002
Titel: Nákup pohonných látok do skladovacích nádrží – benkalorov - časť zákazky č.2
Beschreibung: Predmetom tejto zákazky je nákup pohonných látok nafta motorová podľa normy STN EN 590 veľkoodber do veľkokapacitnej nádrže verejného obstarávateľa. Nafta motorová - cca 1 111 000,00 litrov. Automobilový bezolovnatý benzín musí spĺňať všetky kvalitatívne parametre stanovené slovenskou technickou normou STN EN 228 100 oktánový cca 20 000,00 litrov.
Menge: 1 131 000 Liter