See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup samochodu ratowniczo – gaśniczego wraz z wyposażeniem dla OSP Stolec
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup ciężkiego samochodu ratowniczo – gaśniczego wraz z wyposażeniem dla OSP Stolec. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001