2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych powstających na nieruchomościach zamieszkałych Miasta i Gminy Wiązów”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstających na nieruchomościach zamieszkałych na terenie Miasta i Gminy Wiązów na okres 15 miesięcy: 1. 150101 Opakowania z papieru i tektury 57,5800 2. 150102 Opakowania z tworzyw sztucznych 296,9200 3. 150106 Zmieszane odpady opakowaniowe 3,5400 4. 150107 Opakowania ze szkła 233,4000 5. 200201 Odpady ulegające biodegradacji 473,6900 6. 200301 Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne 1486,3100, PSZOK - 337,98. Zestawienie ilości gospodarstw oraz ilości mieszkańców na terenie Gminy Wiązów – dane na dzień 01.01.2025r. 1. Ilość mieszkańców na dzień 01.01.2025 r. (6791): 1) Miasto – 2136; 2) Wioski4655; 2. Ilość gospodarstw ze złożonych deklaracji2085
Interne Kennung: BS.271.2.2025un
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych powstających na nieruchomościach zamieszkałych Miasta i Gminy Wiązów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstających na nieruchomościach zamieszkałych na terenie Miasta i Gminy Wiązów. Informacje dotyczące szacowanej ilości odebranych odpadów komunalnych oraz odpadów odebranych selektywnie na terenie Gminy Wiązów na okres 15 miesięcy: 1. 150101 Opakowania z papieru i tektury 57,5800 2. 150102 Opakowania z tworzyw sztucznych 296,9200 3. 150106 Zmieszane odpady opakowaniowe 3,5400 4. 150107 Opakowania ze szkła 233,4000 5. 200201 Odpady ulegajace biodegradacji 473,6900 6. 200301 Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne 1486,3100; PSZOK- 337,98 Zestawienie ilości gospodarstw oraz ilości mieszkańców na terenie Gminy Wiązów – dane na dzień 01.01.2025r. 1. Ilość mieszkańców na dzień 01.01.2025 r. (6791): 1) Miasto – 2136; 2) Wioski4655; 2. Ilość gospodarstw ze złożonych deklaracji2085