See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inzet van straatartsen voor dak- en thuisloze mensen
Beschreibung: Verantwoordelijkheid gemeente De gemeente heeft vanuit de Wet publieke gezondheid en de Wet Maatschappelijke Ondersteuning een verantwoordelijkheid om de medische toestand van de burgers te monitoren, onnodige gezondheidsschade en risico’s voor de volksgezondheid te voorkomen en kwetsbare doelgroepen te ondersteunen. Dat omvat het bieden van medische basiszorg aan doelgroepen die hier door hun dak- of thuisloosheid niet of onvoldoende toegang toe hebben. De Aanbesteding Het gaat bij deze Aanbesteding uitdrukkelijk om een aanbod waarbij de Opdrachtnemer zorgdraagt voor de coördinatie en beschikbaarheid van straatartsen. De aanbesteding betreft dus niet het op afroep leveren van uren.
Interne Kennung: OCW-24.153
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Procedure De Gemeente Den Haag heeft gekozen voor een Europese Aanbesteding volgens de openbare procedure. Dit betekent dat in principe iedere geïnteresseerde Ondernemer een Inschrijving kan indienen voor deze Opdracht. De procedure betreft conform Bijlage 14 van de richtlijn 2014/24/EU een SAS-procedure. Indien de Gemeente Den Haag overgaat tot gunning van de Opdracht, vindt de gunning plaats op grond van de naar het oordeel van de Gemeente Den Haag Economisch Meest Voordelige Inschrijving (EMVI). Het Gunningscriterium dat daarvoor wordt gebruikt is de beste prijs/kwaliteitverhouding (BPKV).
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121100 Dienstleistungen von praktischen Ärzten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens
5. Los
Los: LOT-0000