562650-2026 - Ergebnis
Ungarn – Fahrräder – Elektromos rásegítésű kerékpár beszerzés 2026.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Elektromos rásegítésű kerékpár beszerzés 2026.
Beschreibung: Adásvételi szerződés elektromos rásegítésű (pedelec rendszerű) kerékpárok beszerzése tekintetében az ajánlatkérési dokumentációban rögzített feltételek szerint. Elektromos rendszerű elektromos kerékpárnak tekinti Ajánlatkérő azt, amiknél a motor csak akkor ad elektromos rásegítést, ha a tekerő személy is pedálozik. Ajánlatkérő a szerződés keretében összesen 230 darab - amiből az alapmennyiség (fix mennyiség) 190 darab, az opciós mennyiség 40 darab - elektromos rásegítésű kerékpár szállítására tart igényt.
Vorherige Bekanntmachung: 222463-2026
Interne Kennung: EKR002187192025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Kbt. 81. § szerint.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34430000 Fahrräder
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Elektromos rásegítésű kerékpár beszerzés 2026
Beschreibung: Ajánlatkérő pedelec rendszerű elektromos rásegítésű kerékpárok beszerzése tekintetében közbeszerzési eljárást folytat le, melynek eredményeként adásvételi szerződés megkötése keretében 230 darab - amiből az alapmennyiség (fix mennyiség) 190 darab, az opciós mennyiség 40 darab - elektromos rásegítésű kerékpár szállítására tart igényt. A közbeszerzés tárgyára vonatkozó részletes követelményeket az ajánlatkérési dokumentáció részét képező szerződéstervezet és a műszaki leírás tartalmazza.
Interne Kennung: EKR002187192025/1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Ajánlatkérő vételi opciós jogot köt ki az alábbiak szerint: Ajánlatkérőnek összesen 40 darab mennyiségig elektromos kerékpár esetében vételi (opciós) joga van. Ajánlatkérő számára a vételi jog lehívási kötelezettséget nem jelent, így Ajánlatkérő nem vállal kötelezettséget arra, hogy az opciót teljes egészében lehívja.