562675-2026 - Ergebnis
Rumänien – Rohrformteile – RACORDURI TEVARIE - 2 LOTURI
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: RACORDURI TEVARIE - 2 LOTURI
Beschreibung: Achizitie de racorduri tevarie 2 LOTURI: respectiv, LOT 1 – PIESE SPECIALE DE LEGĂTURĂ 3/4” – 2” A. Cuplaj rapid cu toleranță cu filet exterior LOT 2 - PIESE SPECIALE DE LEGĂTURĂ DN 50 mm – DN 1000 mm A. Compensatori lenticulari (cu buclă), B. Compensator de montaj, C. Mufă largă toleranță cu rezistență la smulgere D. Adaptor cu flanșă largă toleranță cu rezistență la smulgere (inclusiv transportul pana la sediul beneficiarului - Timisoara, str. Cerna nr.1) Numar de zile pâna la care se pot solicita clarificari înainte de data limita de depunere a fertelor/candidaturilor: 21 zile (inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor). Entitatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari: in a 11-a zi inainte de termenul limita stabilit in anuntul de participare simplificat pentru depunerea ofertelor. E.C. nu va raspunde solicitarilor de clarificari adresate dupa termenul de 21 zile inainte de data de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: DA 3041480/2025/044
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44163200 Rohrformteile
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: LOT 1 - PIESE SPECIALE DE LEGĂTURĂ 3/4” – 2”
Beschreibung: Achizitie de Racorduri tevarie - LOT 1 - PIESE SPECIALE DE LEGĂTURĂ 3/4” – 2”, respectiv, cuplaj rapid cu toleranță cu filet ( inclusiv transportul pana la sediul beneficiarului - Timisoara, str. Cerna nr.1), cantitati conform caietului de sarcini Valoarea estimată acord cadru fără TVA LOT 1: 1.019.695 lei Valoarea estimată a celui mai mic contract subsecvent fără TVA: 50.000 lei Valoarea estimată a celui mai mare contract subsecvent fără TVA: 250.000 lei
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: LOT 2 - PIESE SPECIALE DE LEGĂTURĂ DN 50 mm – DN 1000 mm
Beschreibung: Achizitie de Racorduri tevarie - LOT 2 - PIESE SPECIALE DE LEGĂTURĂ DN 50 mm – DN 1000 mm, respectiv: A. Compensator lenticulari (cu buclă), B. Compensator de montaj, C. Mufă largă toleranță cu rezistență la smulgere D. Adaptor cu flanșă largă toleranță cu rezistență la smulgere ( inclusiv transportul pana la sediul beneficiarului - Timisoara, str. Cerna nr.1), cantitati conform caietului de sarcini Valoarea estimată acord cadru fără TVA, LOT 2: 2.669.086 lei Valoarea estimată a celui mai mic contract subsecvent fără TVA: 200.000 lei Valoarea estimată a celui mai mare contract subsecvent fără TVA: 700.000 lei
Interne Kennung: 2