See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odzież BHP, środki ochrony indywidualnej oraz BHP Straż Leśna”
Beschreibung: OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA. Część I- Hełmy, czepek Część II- Ochronniki słuchu, gogle, okulary Część III – Kamizelki, półmaski, filtry Część IV – Rękawice Część V – Odzież BHP dla Straży Leśnej Część VI- Odzież BHP
Interne Kennung: HP.270.26.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Część I Hełmy i czepki
Beschreibung: Część I Hełm ochronny Typ I Hełm ochronny Typ II Hełm ochronny Typ III Czepek pod hełm ochronny
Interne Kennung: HP.270.26.2026 Cz.I
Haupteinstufung (cpv): 18444111 Sturzhelme
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1) Zamówienie obejmuje prawo opcji. 2) Dostawy będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, która nie będzie przekraczała 20% wartości umowy brutto. 3) Skorzystanie z Opcji może nastąpić wyłącznie w okresie obowiązywania umowy. 4) Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa Opcji w przypadku, gdy wyczerpaniu ulegnie zakres podstawowy i zakup dodatkowej ilości produktu będzie leżał w interesie Zamawiającego oraz wynikał z jego bieżących potrzeb Podstawą określenia wartości dostaw towarów zleconych w ramach Opcji będą ceny jednostkowe towarów określone są w ofercie 5) Zlecanie dostaw będących przedmiotem Opcji, ich odbiór, uiszczanie zapłaty oraz odpowiedzialność za ich niewykonanie lub nienależyte wykonanie, w tym odpowiedzialność w postaci kar umownych, jak również realizacja uprawnień Zamawiającego wynikających z Umowy, następować będzie na analogicznych zasadach, jak w przypadku dostaw będących Przedmiotem Umowy.
Los: LOT-0005
Titel: Ochronniki słuchu, gogle, okulary , - Część II
Beschreibung: Ochronniki słuchu, gogle, okulary ochronne i okulary przeciwsłoneczne
Interne Kennung: HP.270.26.2026 Cz.II
Haupteinstufung (cpv): 18143000 Schutzkleidung
Beschreibung der Optionen: 1) Zamówienie obejmuje prawo opcji. 2) Dostawy będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, która nie będzie przekraczała 20% wartości brutto umowy. 3) Skorzystanie z Opcji może nastąpić wyłącznie w okresie obowiązywania umowy. 4) Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa Opcji w przypadku, gdy wyczerpaniu ulegnie zakres podstawowy i zakup dodatkowej ilości produktu będzie leżał w interesie Zamawiającego oraz wynikał z jego bieżących potrzeb Podstawą określenia wartości dostaw towarów zleconych w ramach Opcji będą ceny jednostkowe towarów określone są w ofercie 5) Zlecanie dostaw będących przedmiotem Opcji, ich odbiór, uiszczanie zapłaty oraz odpowiedzialność za ich niewykonanie lub nienależyte wykonanie, w tym odpowiedzialność w postaci kar umownych, jak również realizacja uprawnień Zamawiającego wynikających z Umowy, następować będzie na analogicznych zasadach, jak w przypadku dostaw będących Przedmiotem Umowy.
Los: LOT-0006
Titel: Kamizelki, półmaski, filtry- Część III
Beschreibung: Kamizelka ostrzegawcza typ I Kamizelka ostrzegawcza typ II Pólmaski przeciwpyłowe Filtr przeciwpyłowe
Interne Kennung: HP.270.26.2026 Cz.III
Los: LOT-0007
Titel: Rękawice - Część IV
Beschreibung: Część IV – Rękawice Rękawice ocieplane Rękawice ochronne Rękawice robocze Typ I Rękawice robocze Typ II Rękawice robocze Typ III Rękawice robocze Typ IV Rękawice antyprzeciwprzecięciowe
Interne Kennung: HP.270.26.2026 Cz.IV
Haupteinstufung (cpv): 18141000 Arbeitshandschuhe
Los: LOT-0008
Titel: BHP dla Straży Leśnej - Część V
Beschreibung: Kamizelka ostrzegawcza z napisem Straż leśna Raki koszykowe ochronne Ochraniacze na buty (stuptuty) Skarpety termoaktywne letnie Skarpety termoaktywne zimowe Okulary balistyczne Ochronniki słuchu aktywne
Interne Kennung: HP.270.26.2026 Cz.V
Haupteinstufung (cpv): 35113400 Schutz- und Sicherheitskleidung
Los: LOT-0009
Titel: Odzież BHP -Część VI
Beschreibung: Ubranie Letnie Typ 1 Ubranie letnie Typ 2 Czapka letnia Koszula robocza długi rękaw Typ 1 Koszula robocza długi rękaw Typ 2 Kamizelka ocieplająca Koszula termoaktywna, długi rękaw Koszula termoaktywna, krótki rękaw Kalesony męskie termoaktywne/leginsy damskie termoaktywne Skarpety letnie termoaktywne Skarpety zimowe termoaktywne Koszulka krótki rękaw / t-shirt Bluza typu softshell Plecak
Interne Kennung: HP.270.26.2026 Cz.VI
Haupteinstufung (cpv): 18000000 Kleidung, Fußbekleidung, Gepäckartikel und Zubehör
Beschreibung der Optionen: 1) Zamówienie obejmuje prawo opcji. 2) Dostawy będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, która nie będzie przekraczała 90% wartości brutto umowy. 3) Skorzystanie z Opcji może nastąpić wyłącznie w okresie obowiązywania umowy. 4) Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa Opcji w przypadku, gdy wyczerpaniu ulegnie zakres podstawowy i zakup dodatkowej ilości produktu będzie leżał w interesie Zamawiającego oraz wynikał z jego bieżących potrzeb Podstawą określenia wartości dostaw towarów zleconych w ramach Opcji będą ceny jednostkowe towarów określone są w ofercie 5) Zlecanie dostaw będących przedmiotem Opcji, ich odbiór, uiszczanie zapłaty oraz odpowiedzialność za ich niewykonanie lub nienależyte wykonanie, w tym odpowiedzialność w postaci kar umownych, jak również realizacja uprawnień Zamawiającego wynikających z Umowy, następować będzie na analogicznych zasadach, jak w przypadku dostaw będących Przedmiotem Umowy.