562684-2026 - Ergebnis
Polen – Audiovisuelle Geräte – Modernizacja ścianki wizyjnej w Centrum Prasowym
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelModernizacja ścianki wizyjnej w Centrum Prasowym
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest modernizacja systemu audio-video w Sali Centrum Prasowego w Ministerstwie Spraw Zagranicznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ – OPZ.
Vorherige Bekanntmachung437011-2026
Interne KennungBP.260.14.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32321200 Audiovisuelle Geräte
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest modernizacja systemu audio-video w Sali Centrum Prasowego w Ministerstwie Spraw Zagranicznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ – OPZ. Uwaga, ze względu na specyfikę przedmiotu zamówienia Zamawiający wymaga złożenia oferty przez wykonawcę po odbyciu wizji lokalnej.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji. Szczegółowy opis warunków skorzystania z prawa opcji znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ (PPU).