2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przewozy szkolne w roku szkolnym 2025/2026, 2026/2027-II postępowanie Część II – dowozy i odwozy uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Prusice w roku szkolnym 2025/2026, 2026/2027 wraz z zapewnieniem im opieki w trakcie przewozu.
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest: 1)Części nr II zamówienie przewiduje przewóz dowozy i odwozy uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Prusice w roku szkolnym 2025/2026, 2026/2027 tj. w miesiącach wrzesień – czerwiec, w dni w których odbywać się będą zajęcia dydaktyczne, opiekuńcze i wychowawcze, wraz z zapewnieniem im opieki w trakcie przewozu do Zespołu Szkół Specjalnych w Żmigrodzie, do Zespołu Specjalnych Placówek Szkolno – Wychowawczych w Trzebnicy, Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych w Miliczu, do Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego dla dzieci Niewidomych i Słabowidzących Wrocław ul. Kamiennogórska 16, oraz Dolnośląskiego Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego Nr 12 dla Niesłyszących i Słabosłyszących we Wrocławiu im. M. Grzegorzewskiej Wrocław ul. Dworska 8. Wykonawca: 1)zobowiązany jest do dostosowania się do wymagań wynikających z przepisów ustawy z dnia 11 stycznia 2018 roku. o elektromobilności i paliwach alternatywnych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1289 z późn. zm), 2)Ogólne cechy przedmiotu zamówienia w Części nr II: 1)Przedmiot zamówienia dotyczy dowozu do szkół i odwiezienia ze szkół do miejsca zamieszkania niepełnosprawnych uczniów wraz z zapewnieniem warunków bezpieczeństwa i higieny w trakcie wsiadania, wysiadania oraz przejazdu uczniów pojazdem. Według informacji posiadanych na dzień dzisiejszy dowóz i odwóz będzie obejmował 41 dzieci niepełnosprawnych. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmiany liczby dzieci dowożonych do szkół specjalnych, w sytuacjach niezależnych od zamawiającego, o których w chwili obecnej nie ma wiedzy. Wykonawca w tej sytuacji zobowiązany jest zapewnić dowóz mniejszej lub większej liczbie dzieci niż podana wyżej. W przypadku konieczności dowozu dzieci, w trakcie realizacji zamówienia, do innej szkoły, liczba kilometrów (długość trasy przejazdu) zostanie ustalona przez zamawiającego i Wykonawcę usługi, po cenie wskazanej przez Wykonawcę w swojej ofercie. 2)Wykonawca zobowiązany jest do zapewnienia opieki nad uczniami w czasie dowozu i w drodze powrotnej oraz zachowania szczególnego bezpieczeństwa w czasie przewozów uczniów. Zamawiający wymaga aby bezwzględnie przestrzegana była zasada, iż dzieci nie mogą być w trakcie dowozów i odwozów bez opieki. Pojazdy muszą być dostosowane do ilości przewożonych dzieci. Podmiot realizujący zamówienie ponosi pełną odpowiedzialność za zapewnienie opieki dzieciom i młodzież y podczas dowozów i odwozów. Zamawiający nie dopuszcza łączenia funkcji kierowcy i opiekuna. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ w pkt.III Opis przedmiotu zamówienia.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest: 1)Części nr II zamówienie przewiduje przewóz dowozy i odwozy uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Prusice w roku szkolnym 2025/2026, 2026/2027 tj. w miesiącach wrzesień – czerwiec, w dni w których odbywać się będą zajęcia dydaktyczne, opiekuńcze i wychowawcze, wraz z zapewnieniem im opieki w trakcie przewozu do Zespołu Szkół Specjalnych w Żmigrodzie, do Zespołu Specjalnych Placówek Szkolno – Wychowawczych w Trzebnicy, Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych w Miliczu, do Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego dla dzieci Niewidomych i Słabowidzących Wrocław ul. Kamiennogórska 16, oraz Dolnośląskiego Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego Nr 12 dla Niesłyszących i Słabosłyszących we Wrocławiu im. M. Grzegorzewskiej Wrocław ul. Dworska 8. Wykonawca: 1)zobowiązany jest do dostosowania się do wymagań wynikających z przepisów ustawy z dnia 11 stycznia 2018 roku. o elektromobilności i paliwach alternatywnych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1289 z późn. zm), 2)Ogólne cechy przedmiotu zamówienia w Części nr II: 1)Przedmiot zamówienia dotyczy dowozu do szkół i odwiezienia ze szkół do miejsca zamieszkania niepełnosprawnych uczniów wraz z zapewnieniem warunków bezpieczeństwa i higieny w trakcie wsiadania, wysiadania oraz przejazdu uczniów pojazdem. Według informacji posiadanych na dzień dzisiejszy dowóz i odwóz będzie obejmował 41 dzieci niepełnosprawnych. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmiany liczby dzieci dowożonych do szkół specjalnych, w sytuacjach niezależnych od zamawiającego, o których w chwili obecnej nie ma wiedzy. Wykonawca w tej sytuacji zobowiązany jest zapewnić dowóz mniejszej lub większej liczbie dzieci niż podana wyżej. W przypadku konieczności dowozu dzieci, w trakcie realizacji zamówienia, do innej szkoły, liczba kilometrów (długość trasy przejazdu) zostanie ustalona przez zamawiającego i Wykonawcę usługi, po cenie wskazanej przez Wykonawcę w swojej ofercie. 2)Wykonawca zobowiązany jest do zapewnienia opieki nad uczniami w czasie dowozu i w drodze powrotnej oraz zachowania szczególnego bezpieczeństwa w czasie przewozów uczniów. Zamawiający wymaga aby bezwzględnie przestrzegana była zasada, iż dzieci nie mogą być w trakcie dowozów i odwozów bez opieki. Pojazdy muszą być dostosowane do ilości przewożonych dzieci. Podmiot realizujący zamówienie ponosi pełną odpowiedzialność za zapewnienie opieki dzieciom i młodzieży podczas dowozów i odwozów. Zamawiający nie dopuszcza łączenia funkcji kierowcy i opiekuna. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ w pkt .III Opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: ZP.271.1.13.2025
Optionen:
Beschreibung der Optionen: brak