See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu gastronomicznego oraz wyposażenia skrzyń polowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu gastronomicznego oraz wyposażenia skrzyń polowych 2. Zamówienie podzielone jest na 30 zadań 3. Warunki realizacji zamówienia określono w dokumentach zamówienia (Załącznik nr 3 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy (dalej: PPU)). 4. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone w dokumentach zamówienia (załącznik nr 4 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia - Wymagania Taktyczno-Techniczne). 5. Zamawiający przewiduje możliwości skorzystania z prawa opcji w ilościach oraz terminach określonych w dokumentach zamówienia (PPU).
Vorherige Bekanntmachung: 207978-2025
Interne Kennung: 48/2025/D
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39312000 Ausrüstung für die Zubereitung von Speisen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39711100 Kühlschränke und Tiefkühltruhen
5. Los
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 11
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa szaf chłodniczych o pojemności 600-700l. 2. Warunki realizacji zamówienia określono w dokumentach zamówienia (Załącznik nr 3 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy (dalej: PPU)). 3. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone w dokumentach zamówienia (załącznik nr 4 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia - Wymagania Eksploatacyjno-Techniczne). 4. Zamawiający przewiduje możliwości skorzystania z prawa opcji w ilościach oraz terminach określonych w dokumentach zamówienia (PPU).
Interne Kennung: Zadanie 11
Haupteinstufung (cpv): 39711100 Kühlschränke und Tiefkühltruhen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie określonym w dokumentach zamówienia. Zamówienie w ramach prawa opcji będzie realizowane po cenach jednostkowych jak dla zamówienia podstawowego na zasadach określonych w załączniku nr 3 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Zamówienie w ramach prawa opcji będzie realizowane według cen jednostkowych określonych przez Wykonawcę w formularzu cenowym dla zamówienia podstawowego.
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr 12
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa szaf chłodniczych na próbki żywności. 2. Warunki realizacji zamówienia określono w dokumentach zamówienia (Załącznik nr 3 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy (dalej: PPU)). 3. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone w dokumentach zamówienia (załącznik nr 4 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia - Wymagania Eksploatacyjno-Techniczne). 4. Zamawiający przewiduje możliwości skorzystania z prawa opcji w ilościach oraz terminach określonych w dokumentach zamówienia (PPU).
Interne Kennung: Zadanie 12
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie nr 13
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa witryn chłodniczych przeszklonych. 2. Warunki realizacji zamówienia określono w dokumentach zamówienia (Załącznik nr 3 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy (dalej: PPU)). 3. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone w dokumentach zamówienia (załącznik nr 4 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia - Wymagania Eksploatacyjno-Techniczne). 4. Zamawiający przewiduje możliwości skorzystania z prawa opcji w ilościach oraz terminach określonych w dokumentach zamówienia (PPU).
Interne Kennung: Zadanie 13
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie nr 14
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń do próżniowego pakowania żywności. 2. Warunki realizacji zamówienia określono w dokumentach zamówienia (Załącznik nr 3 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy (dalej: PPU)). 3. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone w dokumentach zamówienia (załącznik nr 4 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia - Wymagania Eksploatacyjno-Techniczne). 4. Zamawiający przewiduje możliwości skorzystania z prawa opcji w ilościach oraz terminach określonych w dokumentach zamówienia (PPU).
Interne Kennung: Zadanie 14
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie nr 15
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa dystrybutorów talerzy. 2. Warunki realizacji zamówienia określono w dokumentach zamówienia (Załącznik nr 3 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy (dalej: PPU)). 3. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone w dokumentach zamówienia (załącznik nr 4 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia - Wymagania Eksploatacyjno-Techniczne). 4. Zamawiający przewiduje możliwości skorzystania z prawa opcji w ilościach oraz terminach określonych w dokumentach zamówienia (PPU).
Interne Kennung: Zadanie 15
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie nr 16
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa zmywarek do mycia naczyń z funkcją wyparzania. 2. Warunki realizacji zamówienia określono w dokumentach zamówienia (Załącznik nr 3 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy (dalej: PPU)). 3. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone w dokumentach zamówienia (załącznik nr 4 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia - Wymagania Eksploatacyjno-Techniczne). 4. Zamawiający przewiduje możliwości skorzystania z prawa opcji w ilościach oraz terminach określonych w dokumentach zamówienia (PPU).
Interne Kennung: Zadanie 16
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie nr 17
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wag. 2. Warunki realizacji zamówienia określono w dokumentach zamówienia (Załącznik nr 3 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy (dalej: PPU)). 3. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone w dokumentach zamówienia (załącznik nr 4 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia - Wymagania Eksploatacyjno-Techniczne). 4. Zamawiający przewiduje możliwości skorzystania z prawa opcji w ilościach oraz terminach określonych w dokumentach zamówienia (PPU).
Interne Kennung: Zadanie 17
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie nr 18
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa robotów planetarnych z misą. 2. Warunki realizacji zamówienia określono w dokumentach zamówienia (Załącznik nr 3 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy (dalej: PPU)). 3. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone w dokumentach zamówienia (załącznik nr 4 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia - Wymagania Eksploatacyjno-Techniczne). 4. Zamawiający przewiduje możliwości skorzystania z prawa opcji w ilościach oraz terminach określonych w dokumentach zamówienia (PPU).
Interne Kennung: Zadanie 18
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie nr 19
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa regałów magazynowych nierdzewnych 4-półkowych. 2. Warunki realizacji zamówienia określono w dokumentach zamówienia (Załącznik nr 3 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy (dalej: PPU)). 3. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone w dokumentach zamówienia (załącznik nr 4 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia - Wymagania Eksploatacyjno-Techniczne). 4. Zamawiający przewiduje możliwości skorzystania z prawa opcji w ilościach oraz terminach określonych w dokumentach zamówienia (PPU).
Interne Kennung: Zadanie 19
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie nr 20
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa stołów przyściennych z półką. 2. Warunki realizacji zamówienia określono w dokumentach zamówienia (Załącznik nr 3 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy (dalej: PPU)). 3. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone w dokumentach zamówienia (załącznik nr 4 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia - Wymagania Eksploatacyjno-Techniczne). 4. Zamawiający przewiduje możliwości skorzystania z prawa opcji w ilościach oraz terminach określonych w dokumentach zamówienia (PPU).
Interne Kennung: Zadanie 20