2. Verfahren
Verfahren
Titel: Produkční barevný tiskový stroj
Beschreibung: Předmětem zakázky se pro účely zadávacího řízení rozumí dodávka nového Produkčního barvového tiskového stroje dle technické specifikace uvedené v příloze č. 1 zadávací dokumentace. Součástí zakázky je doprava, pojištění stroje do okamžiku předání, instalace a oživení tiskového stroje v místě plnění, zaškolení obsluhy, manuál, provedení tiskových zkoušek a kalibrací řízení barevnosti na tři tisková média, poskytnutí uživatelských licencí k dodávanému software.
Vorherige Bekanntmachung: 639775-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42991200 Druckmaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42962000 Druck- und Grafikausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem zakázky se pro účely zadávacího řízení rozumí dodávka nového Produkčního barvového tiskového stroje dle technické specifikace uvedené v příloze č. 1 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Produkční barevný tiskový stroj