562722-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Möbel – ÚP ČR – KrP v Ústí nad Labem – pořízení bezpečnostních přepážek na pracoviště ÚP ČR – Kontaktní pracoviště Teplice
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelÚP ČR – KrP v Ústí nad Labem – pořízení bezpečnostních přepážek na pracoviště ÚP ČR – Kontaktní pracoviště Teplice
BeschreibungPředmětem plnění této veřejné zakázky je zhotovení 41 kusů bezpečnostních přepážek, jejich doprava, montáž a uvedení do provozu, a to včetně řešení silno a slaboproudých rozvodů, demontáž silno a slaboproudých rozvodů u některých původních přepážek, stavební úpravy spočívající v posunutí sádrokartonové příčky v I. NP, likvidace odpadu a úklid místa plnění. Dispoziční řešení bezpečnostních přepážek bude respektovat nákresy, jež jsou přílohou č. 2 zadávací dokumentace, a to v souladu s přiloženým zpracovaným architektonickým návrhem přepážkových pracovišť od společnosti Unhary s.r.o. „Bezpečnostní přepážky Úřadu práce“, který obsahuje 6 možných variant BP (příloha č. 1 této ZD) a přílohou č. 3 - zhotovení kruhových výřezů tzv. „mluvítek“ ve spodní části bezpečnostních lepených skel BP ke zlepšení akustiky při komunikaci mezi zaměstnanci ÚP a klienty.
Interne Kennung013V933003301/2026/TP
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensZákon č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
LosLOT-0001