562726-2026 - Wettbewerb
Estland – Arzneimittel – Enteraalsed ja parenteraalsed toitevedelikud
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Enteraalsed ja parenteraalsed toitevedelikud
Beschreibung: Enteraalsete ja parenteraalsete toitevedelike ostmine 36 kuu jooksul / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314162-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Enteraalsed sonditoidud
Beschreibung: Enteraalsed sonditoidud / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314162-0001
Los: LOT-0002
Titel: Täisväärtuslik ravitoit joogina. Energiasisaldus 2,0kcal/1ml.
Beschreibung: Täisväärtuslik ravitoit joogina. Energiasisaldus 2,0kcal/1ml. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314162-0002
Los: LOT-0003
Titel: Täisväärtuslik ravitoit joogina. Energiasisaldus 1,5 kcal/1ml
Beschreibung: Täisväärtuslik ravitoit joogina. Energiasisaldus 1,5 kcal/1ml / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314162-0003
Los: LOT-0004
Titel: Täisväärtuslik ravitoit joogina. Energiasisaldus 2,4 kcal/1ml
Beschreibung: Täisväärtuslik ravitoit joogina. Energiasisaldus 2,4 kcal/1ml / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314162-0004
Los: LOT-0005
Titel: Parenteraalsed toitelahused (ATC KOOD B05BA10)
Beschreibung: Parenteraalsed toitelahused (ATC KOOD B05BA10) / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314162-0005
Los: LOT-0006
Titel: Intravenoossete lahuste lisandid (ATC KOOD B05XC80)
Beschreibung: Intravenoossete lahuste lisandid (ATC KOOD B05XC80) / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314162-0006