See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ŚWIADCZENIE USŁUGI BEZPIECZNEJ TRANSMISJI DANYCH W SIECI WAN VPLS DLA SĄDU APELACYJNEGO W LUBLINIE I JEDNOSTEK PODLEGŁYCH
Beschreibung: Świadczenie usługi bezpiecznej transmisji danych w sieci WAN VPLS dla Sądu Apelacyjnego w Lublinie i jednostek podległych przez okres 36 miesięcy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 1 do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: OKAiZP.261.24.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64210000 Fernsprech- und Datenübertragungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste, 64227000 Integrierte Fernmeldedienstleistungen, 72400000 Internetdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Świadczenie usługi bezpiecznej transmisji danych w sieci WAN VPLS dla Sądu Apelacyjnego w Lublinie i jednostek podległych przez okres 36 miesięcy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 1 do SWZ.
Menge: 34