See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Novelacija projektne dokumentacije za pridobitev mnenj in GD (DGD) in izdelava projektne dokumentacije za izvedbo (PZI) za gradnjo Doma starejših v Hrastniku
Beschreibung: Predmet javnega naročila so storitve spremembe in novelacije projektne dokumentacije za pridobitev mnenj in gradbenega dovoljenja (DGD) ter izdelava projektne dokumentacije za izvedbo (PZI) za izvedbo gradnje z zunanjo ureditvijo, projektne dokumentacije za odstranitev objekta (PZO) in projektne dokumentacije izvedenih del (PID). Predmet javnega naročila je tudi izvajanje projektantskega nadzora.
Interne Kennung: JN/2024/1
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 525941