562745-2026 - Ergebnis
Spanien – Gebäudereinigung – CONTRACTE DE SERVEI DE NETEJA DELS EQUIPAMENTS MUNICIPALS DE L’AJUNTAMENT DE QUART
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: CONTRACTE DE SERVEI DE NETEJA DELS EQUIPAMENTS MUNICIPALS DE L’AJUNTAMENT DE QUART
Beschreibung: L’objecte d’aquest plec és la regulació de les condicions administratives, econòmiques i tècniques particulars de l’adjudicació i posterior execució del contracte de servei de neteja dels equipaments municipals de l’Ajuntament de Quart
Vorherige Bekanntmachung: 202811-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
5. Los
Los: LOT-0001