2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rinkos konsultacija dėl kompiuterinio tomografo
Beschreibung: VšĮ Centrinė projektų valdymo agentūra (CPVA) planuoja įsigyti kompiuterinį tomografą su pristatymu ir montavimu (montavimas apima modulinio, konteinerinio ar kitokio sprendimo įgyvendinimą, skirtą kompiuterinės tomografijos aparato ir prie jo priskiriamos įrangos eksploatacijai). Siekiant tinkamai pasirengti būsimoms pirkimo procedūroms ir išsiaiškinti rinkos dalyvių suinteresuotumą bei galimybes dalyvauti būsimame pirkime, kviečiame dalyvauti vykdomoje rinkos konsultacijoje. Visa su rinkos konsultacija susijusi informacija paskelbti čia: https://viesiejipirkimai.lt/epps/pmc/listPmcContractDocuments.do?resourceId=9163172. Pažymime, kad rinkos konsultacija yra kartojama ankstesnės rinkos konsultacijos pagrindu, atlikus reikšmingus techninės specifikacijos pakeitimus.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33115000 Ausrüstung für Tomografie