562747-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Abholung von Siedlungsabfällen – Svoz a nakládání s odpadem pro Dobrovolný svazek obcí Policka
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSvoz a nakládání s odpadem pro Dobrovolný svazek obcí Policka
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je zajištění kompletních služeb v oblasti odpadového pro zúčastněné obce Dobrovolného svazku obcí Policka. Veřejná zakázka je rozdělena na 2 části: Část A – režim s čipy – zahrnuje plnění pro obec Police nad Metují, včetně identifikace jednotlivých nádob pomocí RFID čipů nebo technicky rovnocenného řešení, evidence jednotlivých výsypů, propojení s údaji o místě a čase výsypu a předávání sjednaných datových výstupů Část B – režim bez čipů – zahrnuje plnění pro obce Machov, Žďár nad Metují, Velké Petrovice, Bukovice, Suchý důl, Bezděkov nad Metují, Česká Metuje. V základním provozním režimu se nevyžaduje identifikace jednotlivých nádob RFID čipy ani evidenci jednotlivých výsypů.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je zajištění kompletních služeb v oblasti odpadového pro zúčastněné obce Dobrovolného svazku obcí Policka. Část A – režim s čipy – zahrnuje plnění pro obec Police nad Metují, včetně identifikace jednotlivých nádob pomocí RFID čipů nebo technicky rovnocenného řešení, evidence jednotlivých výsypů, propojení s údaji o místě a čase výsypu a předávání sjednaných datových výstupů
Interne KennungČást 1
LosLOT-0002
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je zajištění kompletních služeb v oblasti odpadového pro zúčastněné obce Dobrovolného svazku obcí Policka. Část B – režim bez čipů – zahrnuje plnění pro obce Machov, Žďár nad Metují, Velké Petrovice, Bukovice, Suchý důl, Bezděkov nad Metují, Česká Metuje. V základním provozním režimu se nevyžaduje identifikace jednotlivých nádob RFID čipy ani evidenci jednotlivých výsypů.
Interne KennungČást 2