2. Verfahren
Verfahren
Titel: „ZAKUP I DOSTAWA CIĘŻKIEGO SAMOCHODU RATOWNICZO – GAŚNICZEGO GCBA Z NAPĘDEM 4X4”
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia 1) Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa ciężkiego samochodu ratowniczo – gaśniczego GCBA z napędem 4x4” dla OSP w Brzeźnie”. 2) Wspólny Słownik Zamówień: 34144210-3 Wozy strażackie 3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określa - załącznik nr 9 do SWZ. 4) Projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 10 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: „ZAKUP I DOSTAWA CIĘŻKIEGO SAMOCHODU RATOWNICZO – GAŚNICZEGO GCBA Z NAPĘDEM 4X4”