562767-2026 - Ergebnis
Rumänien – Medizinische Verbrauchsartikel – ACORD CADRU FURNIZARE PACHET MATERIALE SANITARE CONSUMABILE PENTRU STERILIZARE
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ACORD CADRU FURNIZARE PACHET MATERIALE SANITARE CONSUMABILE PENTRU STERILIZARE
Beschreibung: Avand in vedere specificul Autoritatii contractante, spital clinic de urgenta pentru copii, materialele sanitare pentru sterilizare sunt de maxima necesitate si de utilizare masiva zilnica, reprezentand articole indispensabile desfasurarii actului medical in cadrul sectiilor spitalului, dar mai cu seama in cadrul STERILIZARE, O.R.L., BIBERONERIE, BANCA DE LAPTE MATERN si TINN. PACHET MATERIALE SANITARE CONSUMABILE PENTRU STERILIZARE - 45 repere.
Interne Kennung: 123
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: In prezent, achizitia materialelor consumabile pentru sterilizare se face in urma unei proceduri de negociere ale carei efecte vor inceta la 31.12.2025. Reducerea termenelor pentru depunerea ofertelor va favoriza accelerarea procesului de evaluare si atribuire a noului Acord-cadru.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: I.1. TESTE BOWIE-DICK TIP PACHET I.2. INDICATORI BIOLOGICI, FIOLA PLASTIC GEOBACILLUS STEAROTHERMOPHILUS, PENTRU AUTOCLAV I.3. ETICHETE DUBLU ADEZIVE, TRASABILITATE ABUR (ROLA 500 ETICHETE) I.4. TESTE FIZICO-CHIMICI PENTRU ABUR, CLASA 5 I.5. TESTE HELIX PENTRU STERILIZAREA CU ABUR (DISPOZITIV CU 250 TESTE) I.6. HARTIE IMPRIMARE CICLU AUTOCLAV GSS67H I.7. HARTIE IMPRIMARE CICLU AUTOCLAV HS33 I.8. HARTIE IMPRIMARE CICLU MASINA SPALAT INSTRUMENTAR I.9. BANDA INDICATOR ABUR, CU ADEZIV SILICONIC I.10. BANDA ADEZIVA FARA INDICATOR I.11. TESTE-VERIFICARE PENTRU MASINA DE SPALAT INSTRUMENTAR I.12. DETERGENT MASINA SPALAT INSTRUMENTAR (BIDON DE 5L) I.13. AGENT CLATIRE MASINA DE SPALAT INSTRUMENTAR (BIDON DE 5L) I.14. HARTIE IMPACHETAT TRUSE PENTRU STERILIZARE 75CMX75CM I.15. HARTIE IMPACHETAT TRUSE PENTRU STERILIZARE 100CMX100CM I.16. ROLA STERILIZARE PLATA 5CMX200M I.17. ROLA STERILIZARE PLATA 7.5CM*200M I.18. ROLA STERILIZARE PLATA 10CM*200M I.19. ROLA STERILIZARE PLATA 12.5CM*200M I.20. ROLA STERILIZARE PLATA 15CM*200M I.21. ROLA STERILIZARE PLATA 20CM*200M I.22. ROLA STERILIZARE PLATA 25CM*200M I.23. ROLA STERILIZARE PLATA 30CM*200M I.24. ROLA STERILIZARE PLISATA 30CM*6CM*100M I.25. ROLA STERILIZARE PLATA 40CM*200M I.26. ROLA STERILIZARE PLATA 45CM*200M I.27. ROLA STERILIZARE PLATA 50CM*200M I.28. ROLA STERILIZARE ULTRA 16CM*70M I.29. ROLA STERILIZARE ULTRA 32CM*70M I.30. ROLA STERILIZARE ULTRA 42CM*70M I.31. ROLA STERILIZARE ULTRA 52CM*70M I.32. TESTE HELIX PENTRU STERILIZAREA CU PLASMA (SET 250 TESTE) I.33. TESTE FIZICO-CHIMICI PENTRU PLASMA (PACHET 250 TESTE) I.34. ETICHETE DUBLU ADEZIVE TRASABILITATE PLASMA (ROLA 500 ETICHETE) I.35. INDICATOR BIOLOGIC RAPID 20 MIN, FIOLA PLASTIC GEOBACILLUS STEAROTHERMOPHILUS, PENTRU PLASMA I.36. ROLA STERILIZARE PLATA PLASMA 10CM*100M I.37. ROLA STERILIZARE PLATA PLASMA 15CM*100M I.38. ROLA STERILIZARE PLATA PLASMA 20CM*100M I.39. ROLA STERILIZARE PLATA PLASMA 25CM*100M I.40. ROLA STERILIZARE PLATA PLASMA 30CM*100M I.41. ROLA STERILIZARE PLATA PLASMA 40CM*100M I.42. CARTUSE CU PEROXID DE HIDROGEN (H2O2), PENTRU STERILIZAREA CU PLASMA I.43. RIBON MASINA DE SPALAT INSTRUMENTAR (ERC-09B) I.44. RIBON APARAT SIGILAT PUNGI (HAWO 780 DC) I.45. CARTUS CERNEALA PISTOL TRASABILITATE
Interne Kennung: 1