See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych dla Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim w 2026 roku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych dla Zespołu Szkolno Przedszkolnego nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim w 2026 roku”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ oraz projektowane postanowienia umowy (stanowiące załącznik nr 10 do SWZ). 2. Zamawiający wymaga aby: a) Dostarczane produkty były dopuszczone do sprzedaży. b) Artykuły nie wskazywały oznak nieświeżości lub zepsucia. c) Produkty były świeże, o dobrym smaku, odpowiednim okresie przydatności do spożycia dla danego artykułu. d) Asortyment był dostarczany w zamkniętych i nieuszkodzonych opakowaniach, które będą posiadać nadrukowaną informację o nazwie środka spożywczego, jego składzie, informacje o producencie, dacie przydatności do spożycia oraz gramaturze. e) Produkty były pierwszego gatunku / pierwszej klasy. f) Dostarczone produkty spełniały wymagania jakościowe, dotyczące przechowywania, pakowania i transportu zawarte w Polskich Normach.
Vorherige Bekanntmachung: 703489-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zgodnie z art.138 ust. 4 ustawy Zamawiający wyznacza termin składania ofert krótszy niż określony w art. 138 ust. 1 ustawy w związku z obowiązkiem składania ofert w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa ryb i mrożonek
Beschreibung: Sukcesywna dostawa ryb i mrożonek. Szczegółowe wykazy produktów dla poszczególnych części zamówienia stanowią załączniki od 2 do 8 – formularze cenowe do SWZ
Interne Kennung: część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15220000 Tiefgekühlter Fisch, Fischfilets und andere Fischteile
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa warzyw, owoców świeżych oraz jaj
Beschreibung: Sukcesywna dostawa warzyw, owoców świeżych oraz jaj Szczegółowe wykazy produktów dla poszczególnych części zamówienia stanowią załączniki od 2 do 8 – formularze cenowe do SWZ
Interne Kennung: część 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa mięsa i wędlin
Beschreibung: Sukcesywna dostawa mięsa i wędlin Szczegółowe wykazy produktów dla poszczególnych części zamówienia stanowią załączniki od 2 do 8 – formularze cenowe do SWZ
Interne Kennung: część 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa produktów ogólnospożywczych, produktów mleczarskich oraz soków tłoczonych
Beschreibung: Sukcesywna dostawa produktów ogólnospożywczych, produktów mleczarskich oraz soków tłoczonych Szczegółowe wykazy produktów dla poszczególnych części zamówienia stanowią załączniki od 2 do 8 – formularze cenowe do SWZ
Interne Kennung: część 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa wyrobów garmażeryjnych
Beschreibung: Sukcesywna dostawa wyrobów garmażeryjnych Szczegółowe wykazy produktów dla poszczególnych części zamówienia stanowią załączniki od 2 do 8 – formularze cenowe do SWZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15894200 Fertigmahlzeiten
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa pieczywa
Beschreibung: Sukcesywna dostawa pieczywa Szczegółowe wykazy produktów dla poszczególnych części zamówienia stanowią załączniki od 2 do 8 – formularze cenowe do SWZ
Interne Kennung: część 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
Los: LOT-0007
Titel: Dostawa wyrobów cukierniczych
Beschreibung: Sukcesywna dostawa wyrobów cukierniczych. Szczegółowe wykazy produktów dla poszczególnych części zamówienia stanowią załączniki od 2 do 8 – formularze cenowe do SWZ
Interne Kennung: część 7
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15812000 Gebäck und Kuchen