562807-2026 - Wettbewerb
Polen – Reklamedienste – Promocja Gminy Miasta Gdynia oraz Gdyńskiego Centrum Sportu jednostki budżetowej podczas zawodów sportowych w II połowie 2026 roku
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPromocja Gminy Miasta Gdynia oraz Gdyńskiego Centrum Sportu jednostki budżetowej podczas zawodów sportowych w II połowie 2026 roku
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest usługa promocji Gminy Miasta Gdynia oraz Gdyńskiego Centrum Sportu jednostki budżetowej oraz jej działalności realizowana podczas zawodów sportowych w II połowie 2026 roku w podziale na 3 części: 1)Pierwsza część obejmuje usługę promocji Gminy Miasta Gdynia oraz Gdyńskiego Centrum Sportu jednostki budżetowej oraz jej działalności podczas i w związku z organizacją Zawodów pływackich, 2)Druga część obejmuje usługę promocji Gminy Miasta Gdynia oraz Gdyńskiego Centrum Sportu jednostki budżetowej oraz jej działalności podczas i w związku z organizacją Zawodów piłki nożnej halowej, 3)Trzecia część obejmuje usługę promocji Gminy Miasta Gdynia oraz Gdyńskiego Centrum Sportu jednostki budżetowej oraz jej działalności podczas i w związku z organizacją Zawodów koszykarskich. 2.Zamawiający zastrzega obowiązek osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych części zamówienia związanych bezpośrednio z czynnościami promocyjnymi przez Wykonawcę. 3.Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera odpowiedni Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący Załączniki nr 4A lub 4B lub 4C do SWZ.
Interne KennungGCS.DZPI.2710.6.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79342200 Reklamedienste
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 - Promocja Gminy Miasta Gdynia oraz Gdyńskiego Centrum Sportu jednostki budżetowej podczas i w związku z organizacją Zawodów pływackich
Beschreibungpierwsza część obejmuje usługę promocji Gminy Miasta Gdynia oraz Gdyńskiego Centrum Sportu jednostki budżetowej podczas i w związku z organizacją Zawodów pływackich
Interne KennungCzęść 1 - GCS.DZPI.2710.6.2026
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 - Promocja Gminy Miasta Gdynia oraz Gdyńskiego Centrum Sportu jednostki budżetowej podczas i w związku z organizacją Zawodów piłki nożnej halowej
Beschreibungdruga część obejmuje usługę promocji Gminy Miasta Gdynia oraz Gdyńskiego Centrum Sportu jednostki budżetowej podczas i w związku z organizacją Zawodów piłki nożnej halowej
Interne KennungCzęść 2 - GCS.DZPI.2710.6.2026
LosLOT-0003
TitelCzęść 3 - Promocja Gminy Miasta Gdynia oraz Gdyńskiego Centrum Sportu jednostki budżetowej podczas i w związku z organizacją Zawodów koszykarskich
Beschreibungtrzecia część obejmuje usługę promocji Gminy Miasta Gdynia oraz Gdyńskiego Centrum Sportu jednostki budżetowej podczas i w związku z organizacją Zawodów koszykarskich
Interne KennungCzęść 3 - GCS.DZPI.2710.6.2026