See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA WYROBÓW DO DIALIZY NERKOWEJ, WĄTROBOWEJ, HEMODIALIZ I PLAZMAFEREZ
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: - opis przedmiotu zamówienia - załączniki asortymentowo – cenowe (pakiety) od nr 1 do nr 5 do SWZ. Pakiet nr 1 – Dializatory do rozszerzonej hemodializy Pakiet nr 2 – Dializatory niskoprzepływowe Pakiet nr 3 – Dializatory wysokoprzepływowe Pakiet nr 4 – Komponenty zasadowe suchy bikarbonat Pakiet nr 5 - Zestaw do plazmaferezy z cytrynianem kompatybilny z aparatem HF440 posiadanym przez Zamawiającego
Interne Kennung: ZP-26-090UN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33181520 Verbrauchsmaterial für Nierendialyse
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 1 – Dializatory do rozszerzonej hemodializy
Beschreibung: Pakiet nr 1 – Dializatory do rozszerzonej hemodializy
Interne Kennung: Pakiet nr 1 – Dializatory do rozszerzonej hemodializy
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Prawo opcji polegać będzie na zwiększeniu zakresu zamówienia o zwiększenie dostawy przedmiotu zamówienia: zam. podstawowe: 2304, opcja: 384, zam. z opcją: 2688 Zamawiający ma prawo skorzystania z prawa opcji wielokrotnie w terminie przewidzianym prawem opcji. W celu skorzystania z prawa opcji Zamawiający przekaże Wykonawcy oświadczenie w formie pisemnej w terminie nie krótszym niż 7 dni przed złożeniem zamówienia o zamiarze skorzystania z prawa opcji. Prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji umowy. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia. Szczegółowe wymagania dotyczące sposobu udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy oraz Formularzach asortymentowo-cenowych, stanowiących Załączniki do SWZ. Ceny jednostkowe w przypadku prawa opcji muszą być takie jak w zamówieniu podstawowym.
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 2 – Dializatory niskoprzepływowe
Beschreibung: Pakiet nr 2 – Dializatory niskoprzepływowe
Interne Kennung: Pakiet nr 2 – Dializatory niskoprzepływowe
Beschreibung der Optionen: Prawo opcji polegać będzie na zwiększeniu zakresu zamówienia o zwiększenie dostawy przedmiotu zamówienia: 2.1.a) zam. podstawowe: 2736, opcja: 96, zam. z opcją: 2832 2.1.b) zam. podstawowe: 8 496 , opcja: 480, zam. z opcją: 8 976 Zamawiający ma prawo skorzystania z prawa opcji wielokrotnie w terminie przewidzianym prawem opcji. W celu skorzystania z prawa opcji Zamawiający przekaże Wykonawcy oświadczenie w formie pisemnej w terminie nie krótszym niż 7 dni przed złożeniem zamówienia o zamiarze skorzystania z prawa opcji. Prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji umowy. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia. Szczegółowe wymagania dotyczące sposobu udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy oraz Formularzach asortymentowo-cenowych, stanowiących Załączniki do SWZ. Ceny jednostkowe w przypadku prawa opcji muszą być takie jak w zamówieniu podstawowym.
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 3 – Dializatory wysokoprzepływowe
Beschreibung: Pakiet nr 3 – Dializatory wysokoprzepływowe
Interne Kennung: Pakiet nr 3 – Dializatory wysokoprzepływowe
Beschreibung der Optionen: Prawo opcji polegać będzie na zwiększeniu zakresu zamówienia o zwiększenie dostawy przedmiotu zamówienia: 3.1.a) zam. podstawowe: 888, opcja: 168, zam. z opcją: 1 056 3.1.b) zam. podstawowe: 3 360 , opcja: 96, zam. z opcją: 3 456 Zamawiający ma prawo skorzystania z prawa opcji wielokrotnie w terminie przewidzianym prawem opcji. W celu skorzystania z prawa opcji Zamawiający przekaże Wykonawcy oświadczenie w formie pisemnej w terminie nie krótszym niż 7 dni przed złożeniem zamówienia o zamiarze skorzystania z prawa opcji. Prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji umowy. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia. Szczegółowe wymagania dotyczące sposobu udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy oraz Formularzach asortymentowo-cenowych, stanowiących Załączniki do SWZ. Ceny jednostkowe w przypadku prawa opcji muszą być takie jak w zamówieniu podstawowym.
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 4 – Komponenty zasadowe suchy bikarbonat
Beschreibung: Pakiet nr 4 – Komponenty zasadowe suchy bikarbonat
Interne Kennung: Pakiet nr 4 – Komponenty zasadowe suchy bikarbonat
Beschreibung der Optionen: Prawo opcji polegać będzie na zwiększeniu zakresu zamówienia o zwiększenie dostawy przedmiotu zamówienia: 4.1: zam. podstawowe: 256, opcja: 160, zam. z opcją: 416 4.2: zam. podstawowe: 10 880 , opcja: 480, zam. z opcją: 11 360 Zamawiający ma prawo skorzystania z prawa opcji wielokrotnie w terminie przewidzianym prawem opcji. W celu skorzystania z prawa opcji Zamawiający przekaże Wykonawcy oświadczenie w formie pisemnej w terminie nie krótszym niż 7 dni przed złożeniem zamówienia o zamiarze skorzystania z prawa opcji. Prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji umowy. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia. Szczegółowe wymagania dotyczące sposobu udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy oraz Formularzach asortymentowo-cenowych, stanowiących Załączniki do SWZ. Ceny jednostkowe w przypadku prawa opcji muszą być takie jak w zamówieniu podstawowym.
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 5 - Zestaw do plazmaferezy z cytrynianem kompatybilny z aparatem HF440 posiadanym przez Zamawiającego
Beschreibung: Pakiet nr 5 - Zestaw do plazmaferezy z cytrynianem kompatybilny z aparatem HF440 posiadanym przez Zamawiającego
Interne Kennung: Pakiet nr 5 - Zestaw do plazmaferezy z cytrynianem kompatybilny z aparatem HF440 posiadanym przez Zamawiającego
Beschreibung der Optionen: Prawo opcji polegać będzie na zwiększeniu zakresu zamówienia o zwiększenie dostawy przedmiotu zamówienia: zam. podstawowe: 30, opcja: 30, zam. z opcją: 60 Zamawiający ma prawo skorzystania z prawa opcji wielokrotnie w terminie przewidzianym prawem opcji. W celu skorzystania z prawa opcji Zamawiający przekaże Wykonawcy oświadczenie w formie pisemnej w terminie nie krótszym niż 7 dni przed złożeniem zamówienia o zamiarze skorzystania z prawa opcji. Prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji umowy. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia. Szczegółowe wymagania dotyczące sposobu udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy oraz Formularzach asortymentowo-cenowych, stanowiących Załączniki do SWZ. Ceny jednostkowe w przypadku prawa opcji muszą być takie jak w zamówieniu podstawowym.