2. Verfahren
Verfahren
Titel: Automaty a linky LERCO
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka automatů a linky vč. poskytování pozáručních servisních podmínek pro 1. - 4. část VZ. Předmětem plnění veřejné zakázky pro 3. část jsou průběžné dodávky spotřebního zdravotnického materiálu.
Interne Kennung: OŘN-39/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zalévací linka
Beschreibung: Pořízení 1 ks: Zalévací linka, poskytování servisních služeb po dobu 5 let po ukončení záruční doby.
Interne Kennung: OŘN-39/25, 1. část VZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: VZZ - inflační vlivy při poskytování pozáručních servisních služeb po dobu 5 let po ukončení záruční doby.
Los: LOT-0004
Titel: Automat pro IHC
Beschreibung: Pořízení 1 ks: Automat pro IHC a poskytování pozáručních servisních služeb po dobu 5 let po ukončení záruční doby.
Interne Kennung: OŘN-39/25, 4. část VZ
Beschreibung der Optionen: VZZ - inflační vlivy při poskytování pozáručních servisních služeb za období 5 let
Los: LOT-0003
Titel: Montovací automat
Beschreibung: Pořízení 1 ks: Montovací automat, poskytování pozáručních servisních služeb po dobu 5 let po ukončení záruční doby, průběžné a opakované dodávky SZM při předpokládané spotřebě za 3 roky.
Interne Kennung: OŘN-39/25, 3. část VZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Beschreibung der Optionen: VZZ - inflační vlivy při poskytování pozáručních servisních služeb za období 5 let, VZZ – Inflační vlivy při průběžných a opakovaných dodávkách SZM za 3 roky.
Los: LOT-0002
Titel: Tkáňový automat
Beschreibung: Pořízení 1 ks: Tkáňový automat a poskytování pozáručních servisních služeb po dobu 5 let po ukončení záruční doby.
Interne Kennung: OŘN-39/25, 2. část VZ
Beschreibung der Optionen: VZZ - inflační vlivy při poskytování pozáručních servisních služeb za období 5 let po ukončení záruční doby.