See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: "Dowóz wraz z opieką dzieci z terenu Gminy Łobżenica do jednostek oświatowych w roku szkolnym 2025/2026"- teren gminy Łobżenica
Beschreibung: Dowóz wraz z opieką dzieci z terenu Gminy Łobżenica do jednostek oświatowych w roku szkolnym 2025/2026” stanowiącego zadanie własne Gminy Łobżenica tj. wykonywanie przez Wykonawcę usługi bezpiecznego i punktualnego dowozu dzieci do szkół w dni nauki szkolnej. Usługa polega na dowozie i odwożeniu dzieci wraz z zapewnieniem im opieki podczas transportu, do jednostek oświatowych w roku szkolnym 2025/2026 tj. Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Wiktorówku Szkoły Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dźwiersznie Małym, Szkoły Podstawowej im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Fanianowie, Szkoły Podstawowej im. Komisji Edukacji Narodowej w Łobżenicy oraz Przedszkola Publicznego w Łobżenicy.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: "Dowóz wraz z opieką dzieci z terenu Gminy Łobżenica do jednostek oświatowych w roku szkolnych 2025/2026" teren gminy Łobżenica
Beschreibung: wykonywanie przez Wykonawcę usługi bezpiecznego i punktualnego dowozu dzieci do szkół w dni nauki szkolnej. Usługa polega na dowozie i odwożeniu dzieci wraz z zapewnieniem im opieki podczas transportu, do jednostek oświatowych w roku szkolnym 2025/2026 tj. Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Wiktorówku Szkoły Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dźwiersznie Małym, Szkoły Podstawowej im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Fanianowie, Szkoły Podstawowej im. Komisji Edukacji Narodowej w Łobżenicy oraz Przedszkola Publicznego w Łobżenicy.
Interne Kennung: RZI-ZP.271.18.2025