562856-2026 - Wettbewerb
Slowakei – Kontroll- und Überwachungsleistungen – Monitorovanie stavebných objektov
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Monitorovanie stavebných objektov
Beschreibung: Predmetom zákazky je monitorovanie stability a korózneho poškodzovania stavebných konštrukcií jadrových zariadení v nasledovnom rozsahu: 1. Monitorovanie železobetónových konštrukcií a monitorovanie sadania úložných priestorov obj. 202 – Republikové úložisko rádioaktívnych odpadov (RÚ RAO) v lokalite Mochovce Pre monitorovanie železobetónových konštrukcií a monitorovanie sadania úložných priestorov na RÚ RAO sa využijú nasledovné metódy meraní: metóda presnej nivelácie, dilatometrické merania, priestorová polárna metóda. 2. Monitorovanie tesnosti úložiska veľmi nízkoaktívneho odpadu (VNAO) 3. Monitorovanie obj. 840 - Medzisklad vyhoretého jadrového paliva (MSVP) v lokalite Jaslovské Bohunice - „Mokrá časť" 4. Monitorovanie obj. 841M - Medzisklad vyhoretého jadrového paliva (MSVP) v lokalite Jaslovské Bohunice – „Suchá časť“ Ďalší opis a náležitosti plnenia predmetu zákazky sú dané prílohami súťažných podkladov a to: a) Príloha č. 1 „Špecifikácia Služieb“ k zmluve, ktorá tvorí Prílohu č. 2 súťažných podkladov, b) Príloha č. 1a „Výkaz na ocenenie predmetu zákazky“ formulára Ponuka, ktorý tvorí Prílohu č. 1 súťažných podkladov.
Interne Kennung: 561583
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71700000 Kontroll- und Überwachungsleistungen
5. Los
Los: LOT-0001