2. Verfahren
Verfahren
Titel: Digitální Přístavní karta s rozšířením funkcionalit systému a integrací na EuRIS
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je upgrade komplexního stávajícího systému Přístavní karty, který ovládá odběry energií a médií pro plavidla prostřednictvím odběrných sloupků na přístavní infrastruktuře provozované Ředitelstvím vodních cest ČR. Předmět plnění zahrnuje zejména: - implementaci nástroje pro plnění funkcí Přístavní karty prostřednictvím mobilního zařízení (digitální Přístavní karta), - modernizaci dílčích funkcionalit pro zlepšení uživatelské přívětivosti, - upgrade technologií ovládání odběrných sloupků na soudobý standard (včetně úprav softwaru, výměny desek elektroniky a nasazení firmware), - zajištění dodávek kompatibilních prvků i pro instalace v dalších lokalitách, - integraci na portál EuRIS pro zlepšení přístupnosti služeb ovládání sloupků z jednotného prostředí propojených a harmonizovaných Říčních informačních služeb, - zpracování designu systému a realizační dokumentace, - poskytování podpory implementovaného systému a souvisejících softwarových nástrojů, - provedení školení a zpracování dokumentace skutečného provedení. Kompletní rozsah předmětu plnění veřejné zakázky je podrobně specifikován v návrhu Smlouvy o dílo (příloha č. 3a zadávací dokumentace) a v návrhu Smlouvy o poskytování servisní a uživatelské podpory (příloha č. 3b zadávací dokumentace) a dalších dokumentech tvořících Smlouvy.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72230000 Entwicklung von kundenspezifischer Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31710000 Elektronische Ausstattung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: N006/26/V00021203