See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop IVDR conform PCR platform incl. reagentia, verbruiksmaterialen en onderhoud
Beschreibung: De opdracht betreft de aankoop IVDR conform PCR platform incl. reagentia, verbruiksmaterialen en onderhoud. Het dient een geïntegreerd compact sample to result (S2R) toestel voor staalextractie, PCR setup en real-time PCR te zijn. Het toestel zal geïnstalleerd worden in het klinisch labo van ZAS Middelheim.
Interne Kennung: PPP0GN-1971/5734/2022-1971
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38950000 Polymerase Kettenreaktion (PCR)
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: De opdracht betreft de aankoop IVDR conform PCR platform incl. reagentia, verbruiksmaterialen en onderhoud. Het dient een geïntegreerd compact sample to result (S2R) toestel voor staalextractie, PCR setup en real-time PCR te zijn. Het toestel zal geïnstalleerd worden in het klinisch labo van ZAS Middelheim. De opdracht kan 2 keer stilzwijgend verlengd worden. Minimaal onderstaande analyses moeten uitgevoerd kunnen worden op het toestel: HSV PCR kwal MTB PCR kwal PJ PCR kwant RIFA/INH resist kwal VZV PCR kwal CMV PCR kwal Toxoplasma PCR kwal BKV PCR kwant Adenovirus PCR kwal Borrelia PCR kwal JCV PCR kwant
Interne Kennung: 2022-1971 1_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38950000 Polymerase Kettenreaktion (PCR)
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (Zie tech specs)