2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Budowa instalacji OZE na terenie gminy Domaniewice”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn.: „Budowa instalacji OZE na terenie gminy Domaniewice”. Przedsięwzięcie będzie realizowane w systemie „zaprojektuj i wybuduj”. Przedmiot zamówienia realizowany jest w ramach: Projekt FELD.02.05-IZ.00-0052/23 realizowany w ramach FELD.02.05 Działanie: Odnawialne źródła energii w ramach Priorytetu: Fundusze europejskie dla zielonego łódzkiego, Program: Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027 2. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej i prac mających na celu realizację inwestycji polegającej na dostawie, montażu i uruchomieniu: 1) Instalacji fotowoltaicznych w ilość 97 szt. o łącznej mocy 0,689 MW 2) Magazynów energii w ilości 97 szt. o łącznej pojemności 0,623 MWh 3) Pomp ciepła - ilość instalacji 95 szt. o łącznej mocy 1,055 MW 4) Kolektorów słonecznych - ilość instalacji 77 szt. o łącznej mocy 0,298 MW Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w programie funkcjonalno - użytkowym, który stanowi załącznik nr 6 do SWZ.
Interne Kennung: PZ.271.6.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 09330000 Solarenergie, 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45315600 Niederspannungsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45261215 Solarzellendachdeckarbeiten, 09331100 Thermische Sonnenkollektoren, 42511110 Wärmepumpen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45330000 Installateurarbeiten, 45332200 Wasserinstallationsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 09330000 Solarenergie, 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45315600 Niederspannungsarbeiten, 45261215 Solarzellendachdeckarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 09331100 Thermische Sonnenkollektoren, 42511110 Wärmepumpen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45330000 Installateurarbeiten, 45332200 Wasserinstallationsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen