2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa karniszy do zasobu internatowego Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego w Szczecinie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa karniszy do zasobu internatowego Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego w Szczecinie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji określają załączniki do SWZ: załącznik nr 1 – Opis przedmiotu zamówienia oraz załącznik nr 4 - Projektowane postanowienia umowy. 3. Nazwy i kody zamówienia według Wspólnego Słownika Zamówień: CPV 44115811-7 karnisze do zasłon, CPV 44115810-0 karnisze do zasłon i żabki. 4. Zamówienie nie jest podzielone na części
Interne Kennung: BP-DZP.2610.112.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Nieograniczony, pełny i bezpośredni dostęp do dokumentów zamówienia można uzyskać pod adresem -https://amw.ezamawiajacy.pl Oferty należy przesyłać na adres podany powyżej.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44115811 Vorhangschienen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44115810 Vorhangschienen und Vorhänge