2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu symulacyjnego do prowadzenia szkoleń i ćwiczeń z medycyny taktycznej.
Beschreibung: Dostawa sprzętu symulacyjnego do prowadzenia szkoleń i ćwiczeń z medycyny taktycznej. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub więcej części zamówienia. Za część zamówienia uważa się pojedynczy pakiet. Zamówienie zostało podzielone na 3 pakiety. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 (3.1. - 3.3.) do swz.
Interne Kennung: PN/160/WZP/26 - 98/ZP/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35112100 Notfalltrainingspuppe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44211100 Mobile, modulare Containergebäude, 39522530 Zelte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1: Kontener
Beschreibung: Dostawa kontenera do przechowywania symulatorów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 (3.1.) do swz.
Interne Kennung: Pakiet nr 1: Kontener
Haupteinstufung (cpv): 44211100 Mobile, modulare Containergebäude
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 2: Namiot stelażowy wraz z wyposażeniem
Beschreibung: Dostawa namiotu stelażowego wraz z wyposażeniem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 (3.2.) do swz.
Interne Kennung: Pakiet nr 2: Namiot stelażowy wraz z wyposażeniem
Haupteinstufung (cpv): 39522530 Zelte
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 3: Trenażer do wkłuć doszpikowych sprężynowy
Beschreibung: Dostawa trenażera do wkłuć doszpikowych sprężynowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 (3.3.) do swz
Interne Kennung: Pakiet nr 3: Trenażer do wkłuć doszpikowych sprężynowy