See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sievin kunnan koulukuljetuksien hankinta
Beschreibung: Hankinnan kohde on kuvattu tarkemmin liiteasiakirjassa
Interne Kennung: 606802
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Myllyoja – Kiiskilä – Kangasoja – Isokoski – Kiiskilä - Koulukeskus
Beschreibung: Kuvattu palvelukuvauksessa
Interne Kennung: 1-0
Los: LOT-0002
Titel: Jokikylä – Järvikylä - Koulukeskus
Interne Kennung: 2-1
Los: LOT-0003
Titel: Koulukeskus – Lahdenperä – Järvikylä – Koulukeskus
Interne Kennung: 3-2
Los: LOT-0004
Titel: Koulukeskus – Vanhakirkko – Kukonkylä – Peltokorpi – Korhosen koulu – Vanhakirkko – Jyrinki – Koulukeskus
Interne Kennung: 4-3
Los: LOT-0005
Titel: Kiiskilän taksikuljetukset
Interne Kennung: 5-4
Los: LOT-0006
Titel: Korhosen taksikuljetukset
Interne Kennung: 6-5
Los: LOT-0007
Titel: Keskustan koulujen taksikuljetukset Korpelan ja Jakolanniemen suunnista
Interne Kennung: 7-6
Los: LOT-0008
Titel: Keskustan koulujen taksikuljetukset Jyringin suunnasta
Interne Kennung: 8-7
Los: LOT-0009
Titel: Keskustan koulujen taksikuljetukset Järvikylän suunnalta
Interne Kennung: 9-8
Los: LOT-0010
Titel: Keskustan koulujen taksikuljetukset Jokikylän suunnalta
Interne Kennung: 10-9
Los: LOT-0011
Titel: Huhtalan ja Koivuojan taksikuljetukset Korhosen koululle + syöttö Rautiontielle
Interne Kennung: 11-10