562899-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Technische Studien – D0 519 Suchdol – Březiněves – Doplňující části základní studie archeologických rizik
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelD0 519 Suchdol – Březiněves – Doplňující části základní studie archeologických rizik
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je vypracování doplňujících částí studie základních archeologických rizik stavby „D0 519 Ruzyně – Suchdol“. Doplňující části studie budou vycházet ze Základní studie archeologických rizik pro stavbu D0 519 Suchdol – Březiněves, která byla vypracována Archeologickým ústavem AV Praha, v.v.i. (11/2025).
Interne Kennung02PT-008572
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71335000 Technische Studien
5. Los
LosLOT-0001