5629-2026 - Ergebnis
Tschechien – Telefonapparate – KŘP Jihomoravského kraje - Modernizace a zabezpečení komunikační infrastruktury Policie ČR - koncové prvky
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: KŘP Jihomoravského kraje - Modernizace a zabezpečení komunikační infrastruktury Policie ČR - koncové prvky
Beschreibung: Nákup koncových zařízení pro IP telefonii za účelem modernizace komunikační infrastruktury vč. dopravy do místa plnění.
Vorherige Bekanntmachung: 729122-2025
Interne Kennung: KRPB-217027/ČJ-2025-0600VZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Nákup koncových zařízení pro IP telefonii za účelem modernizace komunikační infrastruktury vč. dopravy do místa plnění.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32552100 Telefonapparate
5. Los
Los: LOT-0001