See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i sukcesywna dostawa leków onkologicznych oraz leków różnych.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywna dostawa leków onkologicznych oraz leków różnych, wyszczególnionych w częściach dla Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego określono w Formularzach cenowo – ofertowych – Załączniki nr 1 dla poszczególnych części, będących integralną częścią SWZ. 3.Zamawiający wymaga zaoferowania przedmiotów zamówienia, które: 3.1. spełniają wymagania opisane w Formularzach cenowo – ofertowych, 3.2. spełniają wymagania opisane w SWZ, 3.3. są objęte Ustawą z dnia 12 maja 2011 roku o refundacji leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych – dotyczy produktów leczniczych objętych refundacją. 4 . Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzach cenowo – ofertowych na okres: - Część od nr 1 do nr 23 – 12 miesięcy 5.TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 5.1 Zakup i sukcesywna dostawa przedmiotów zamówienia: Część od nr 1 do nr 23 - przez 12 miesięcy, licząc od dnia zawarcia umowy. 5.2 Zamawiający w Części od nr 1 do nr 23 dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy zawartej z Wykonawcą w przypadku nie zrealizowania w okresie jej trwania całości przedmiotu umowy. W takim przypadku zmiana umowy wymaga podpisania aneksu, z tym że Zamawiający jednostronnie zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta .
Vorherige Bekanntmachung: 265333-2026
Interne Kennung: Postępowanie nr 21 ZP.261.5-A.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33652100 Antineoplastische Mittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - Tolvaptanum, Avapritinibum, Loncastuximabum tesirini
Beschreibung: 1. Leki różne: Tolvaptanum tabl., 15; 45 mg, Tolvaptanum tabl., 30; 60 mg, Tolvaptanum tabl., 30; 90 mg; Leki onkologiczne: Avapritinibum 100 mg, 200 mg, 25 mg, 50 mg tabl. powl., Loncastuximabum tesirini proszek do sporządzania koncentratu roztworu do infuzji, 10 mg fiol. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego określono w Formularzu cenowo – ofertowym – Załączniku nr 1 do SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo – ofertowym na okres: - Część nr 1 – 12 miesięcy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 5.1 Zakup i sukcesywna dostawa przedmiotów zamówienia: Część nr 1 - przez 12 miesięcy, licząc od dnia zawarcia umowy. 5.2 Zamawiający w Części nr 1 dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy zawartej z Wykonawcą w przypadku nie zrealizowania w okresie jej trwania całości przedmiotu umowy. W takim przypadku zmiana umowy wymaga podpisania aneksu, z tym że Zamawiający jednostronnie zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - Certolizumabum pegol
Beschreibung: 1. Leki różne: Certolizumabum pegol roztwór do wstrzykiwań 200 mg/1 ml amp.-strz. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego określono w Formularzu cenowo – ofertowym – Załączniku nr 1 do SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo – ofertowym na okres: - Część nr 2 – 12 miesięcy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 5.1 Zakup i sukcesywna dostawa przedmiotów zamówienia: Część nr 2 - przez 12 miesięcy, licząc od dnia zawarcia umowy. 5.2 Zamawiający w Części nr 2 dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy zawartej z Wykonawcą w przypadku nie zrealizowania w okresie jej trwania całości przedmiotu umowy. W takim przypadku zmiana umowy wymaga podpisania aneksu, z tym że Zamawiający jednostronnie zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 - Atezolizumabum , Trastuzumabum , Trastuzumabum emtansinum, Pertuzumabum
Beschreibung: 1. Leki onkologiczne: Atezolizumabum 1200 mg, 840 mg, 1 875 mg fiol., Trastuzumabum roztwór do wstrzykiwań 600 mg fiol., Trastuzumabum emtansinum i.v. 100 mg, 160 mg fiol., Pertuzumabum koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji, 420 mg fiol. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego określono w Formularzu cenowo – ofertowym – Załączniku nr 1 do SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo – ofertowym na okres: - Część nr 3 – 12 miesięcy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 5.1 Zakup i sukcesywna dostawa przedmiotów zamówienia: Część nr 3 - przez 12 miesięcy, licząc od dnia zawarcia umowy. 5.2 Zamawiający w Części nr 3 dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy zawartej z Wykonawcą w przypadku nie zrealizowania w okresie jej trwania całości przedmiotu umowy. W takim przypadku zmiana umowy wymaga podpisania aneksu, z tym że Zamawiający jednostronnie zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 - Trabectedinum
Beschreibung: 1. Leki onkologiczne: Trabectedinum i.v. 0,25 mg, 1 mg fiol. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego określono w Formularzu cenowo – ofertowym – Załączniku nr 1 do SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo – ofertowym na okres: - Część nr 4 – 12 miesięcy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 5.1 Zakup i sukcesywna dostawa przedmiotów zamówienia: Część nr 4 - przez 12 miesięcy, licząc od dnia zawarcia umowy. 5.2 Zamawiający w Części nr 4 dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy zawartej z Wykonawcą w przypadku nie zrealizowania w okresie jej trwania całości przedmiotu umowy. W takim przypadku zmiana umowy wymaga podpisania aneksu, z tym że Zamawiający jednostronnie zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5 - Sacituzumabum govitecanum
Beschreibung: 1. Leki onkologiczne: Sacituzumabum govitecanum proszek do sporządzania koncentratu roztworu do infuzji, 200 mg fiol. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego określono w Formularzu cenowo – ofertowym – Załączniku nr 1 do SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo – ofertowym na okres: - Część nr 5 – 12 miesięcy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 5.1 Zakup i sukcesywna dostawa przedmiotów zamówienia: Część nr 5 - przez 12 miesięcy, licząc od dnia zawarcia umowy. 5.2 Zamawiający w Części nr 5 dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy zawartej z Wykonawcą w przypadku nie zrealizowania w okresie jej trwania całości przedmiotu umowy. W takim przypadku zmiana umowy wymaga podpisania aneksu, z tym że Zamawiający jednostronnie zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6 - Paclitaxelum albuminatum
Beschreibung: 1. Leki onkologiczne: Paclitaxelum albuminatum i.v. 100 mg fiol. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego określono w Formularzu cenowo – ofertowym – Załączniku nr 1 do SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo – ofertowym na okres: - Część nr 6 – 12 miesięcy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 5.1 Zakup i sukcesywna dostawa przedmiotów zamówienia: Część nr 6 - przez 12 miesięcy, licząc od dnia zawarcia umowy. 5.2 Zamawiający w Części nr 6 dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy zawartej z Wykonawcą w przypadku nie zrealizowania w okresie jej trwania całości przedmiotu umowy. W takim przypadku zmiana umowy wymaga podpisania aneksu, z tym że Zamawiający jednostronnie zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7 - Paclitaxelum albuminatum
Beschreibung: 1. Leki onkologiczne: Paclitaxelum albuminatum i.v. 100 mg fiol. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego określono w Formularzu cenowo – ofertowym – Załączniku nr 1 do SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo – ofertowym na okres: - Część nr 7 – 12 miesięcy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 5.1 Zakup i sukcesywna dostawa przedmiotów zamówienia: Część nr 7 - przez 12 miesięcy, licząc od dnia zawarcia umowy. 5.2 Zamawiający w Części nr 7 dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy zawartej z Wykonawcą w przypadku nie zrealizowania w okresie jej trwania całości przedmiotu umowy. W takim przypadku zmiana umowy wymaga podpisania aneksu, z tym że Zamawiający jednostronnie zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Interne Kennung: Część nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8 - Paclitaxelum
Beschreibung: 1. Leki onkologiczne: Paclitaxelum - koncentrat do sporządzania r-ru do infuzji 100 mg, 300 mg, 600 mg, 30 mg fiol. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego określono w Formularzu cenowo – ofertowym – Załączniku nr 1 do SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo – ofertowym na okres: - Część nr 8 – 12 miesięcy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 5.1 Zakup i sukcesywna dostawa przedmiotów zamówienia: Część nr 8 - przez 12 miesięcy, licząc od dnia zawarcia umowy. 5.2 Zamawiający w Części nr 8 dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy zawartej z Wykonawcą w przypadku nie zrealizowania w okresie jej trwania całości przedmiotu umowy. W takim przypadku zmiana umowy wymaga podpisania aneksu, z tym że Zamawiający jednostronnie zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Interne Kennung: Część nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 9 - Carboplatinum , Doxorubicinum, Epirubicini, Cisplatinum, Etoposidum
Beschreibung: 1. Leki onkologiczne: Carboplatinum 450 mg/45ml fiol, Doxorubicinum 200 mg, 100 mg fiol, Epirubicini 50 mg, 100 mg fiol, Cisplatinum 100 mg, 50 mg fiol., Etoposidum 100 mg, 200 mg, 400 mg fiol. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego określono w Formularzu cenowo – ofertowym – Załączniku nr 1 do SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo – ofertowym na okres: - Część nr 9 – 12 miesięcy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 5.1 Zakup i sukcesywna dostawa przedmiotów zamówienia: Część nr 9 - przez 12 miesięcy, licząc od dnia zawarcia umowy. 5.2 Zamawiający w Części nr 9 dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy zawartej z Wykonawcą w przypadku nie zrealizowania w okresie jej trwania całości przedmiotu umowy. W takim przypadku zmiana umowy wymaga podpisania aneksu, z tym że Zamawiający jednostronnie zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Interne Kennung: Część nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 10 - Cytarabinum
Beschreibung: 1. Leki onkologiczne: Cytarabinum i.v. 100 mg, 1 000 mg, 2 000 mg fiol 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego określono w Formularzu cenowo – ofertowym – Załączniku nr 1 do SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo – ofertowym na okres: - Część nr 10 – 12 miesięcy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 5.1 Zakup i sukcesywna dostawa przedmiotów zamówienia: Część nr 10 - przez 12 miesięcy, licząc od dnia zawarcia umowy. 5.2 Zamawiający w Części nr 10 dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy zawartej z Wykonawcą w przypadku nie zrealizowania w okresie jej trwania całości przedmiotu umowy. W takim przypadku zmiana umowy wymaga podpisania aneksu, z tym że Zamawiający jednostronnie zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Interne Kennung: Część nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Część nr 11 - Vincristini sulfas
Beschreibung: 1. Leki onkologiczne: Vincristini sulfas roztwór do wstrzykiwań 1 mg fiol 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego określono w Formularzu cenowo – ofertowym – Załączniku nr 1 do SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo – ofertowym na okres: - Część nr 11 – 12 miesięcy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 5.1 Zakup i sukcesywna dostawa przedmiotów zamówienia: Część nr 11 - przez 12 miesięcy, licząc od dnia zawarcia umowy. 5.2 Zamawiający w Części nr 11 dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy zawartej z Wykonawcą w przypadku nie zrealizowania w okresie jej trwania całości przedmiotu umowy. W takim przypadku zmiana umowy wymaga podpisania aneksu, z tym że Zamawiający jednostronnie zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Interne Kennung: Część nr 11