See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Provádění těžebních činností 2020+ (DNS)
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS bude poskytování služeb pěstební činnosti včetně dodávek sadebního materiálu. Pěstební činnosti zahrnují veškeré činnosti spojené s obnovou, výchovou a ochranou lesních porostů, specifikovaných chemických přípravků, pletiva, plachetek a dalších materiálů nezbytných k provádění pěstební činnosti. Blíže viz zadávací dokumentace.
Vorherige Bekanntmachung: 35921-2019
Interne Kennung: 099/2019/142
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
5. Los
Los: LOT-0011
Titel: Výzva k podání nabídek č. 22 v kategorii 71 - Práce a těžba motorovou pilou - LZ Židlochovice, polesí Valtice
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 22 v kategorii 71 - Práce a těžba motorovou pilou - LZ Židlochovice, polesí Valtice
Interne Kennung: 099/2019/142/3449
Los: LOT-0012
Titel: Výzva k podání nabídek č. 12 v kategorii 49 - Výroba dříví lanovkovou technologií na LS Železná Ruda revír 1 Můstek
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 12 v kategorii 49 - Výroba dříví lanovkovou technologií na LS Železná Ruda revír 1 Můstek
Interne Kennung: 099/2019/142/3450
Los: LOT-0013
Titel: Výzva k podání nabídek č. 53 v kategorii 66 - 510 Výroba dříví kombinací technologií na LS Žatec
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 53 v kategorii 66 - 510 Výroba dříví kombinací technologií na LS Žatec
Interne Kennung: 099/2019/142/3451
Los: LOT-0014
Titel: Výzva k podání nabídek č. 44 v kategorii 30 - Výroba dříví komplexní četou LZ Židlochovice, polesí Bílý Vlk
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 44 v kategorii 30 - Výroba dříví komplexní četou LZ Židlochovice, polesí Bílý Vlk
Interne Kennung: 099/2019/142/3453
Los: LOT-0015
Titel: Výzva k podání nabídek č. 170 v kategorii 2 - Předmýtní úmyslná těžba na LS Tábor, revír Chýnov, IV.Q 2024024
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 170 v kategorii 2 - Předmýtní úmyslná těžba na LS Tábor, revír Chýnov, IV.Q 2024024
Interne Kennung: 099/2019/142/3454
Los: LOT-0016
Titel: Výzva k podání nabídek č. 80 v kategorii 62- Výroba dříví kombinací technologií na LS Horní Blatná R20
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 80 v kategorii 62- Výroba dříví kombinací technologií na LS Horní Blatná R20
Interne Kennung: 099/2019/142/3455
Los: LOT-0017
Titel: Výzva k podání nabídek č. 19 v kategorii 47 - Výroba dříví lanovkovou technologií na LS Horní Blatná R 15
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 19 v kategorii 47 - Výroba dříví lanovkovou technologií na LS Horní Blatná R 15
Interne Kennung: 099/2019/142/3456
Los: LOT-0018
Titel: Výzva k podání nabídek č. 68 v kategorii 65 - Lesní správa Janovice - Stará Ves VII. výroba dříví zpracování větrné kalamity - kombinace technologií
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 68 v kategorii 65 - Lesní správa Janovice - Stará Ves VII. výroba dříví zpracování větrné kalamity - kombinace technologií
Interne Kennung: 099/2019/142/3457
Los: LOT-0019
Titel: Výzva k podání nabídek č. 92 v kategorii 20 - Výroba dříví na OM komplexní četou na revíru Bohdalov
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 92 v kategorii 20 - Výroba dříví na OM komplexní četou na revíru Bohdalov
Interne Kennung: 099/2019/142/3458
Los: LOT-0020
Titel: Výzva k podání nabídek č. 91 v kategorii 21 - 206 Výroba dříví komplexní četou - KŘ Karlovy Vary, LS Toužim, SÚJ Teplá _LKT_24_III.
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 91 v kategorii 21 - 206 Výroba dříví komplexní četou - KŘ Karlovy Vary, LS Toužim, SÚJ Teplá _LKT_24_III.
Interne Kennung: 099/2019/142/3459