562929-2025 - Ergebnis
Polen – Brennstoffe – Dostawa paliw dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie z podziałem na 6 części.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa paliw dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie z podziałem na 6 części.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa paliw płynnych dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie z podziałem na 6 części. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w Załącznikach od 1 do 6 SWZ (opis przedmiotu zamówienia), odpowiednio dla każdej części przedmiotu zamówienia. 3. Zamawiający przewiduje możliwość złożenia następujących ofert częściowych: 1) CZĘŚĆ I - Dostawa paliw płynnych (benzyna bezołowiowa, olej napędowy – tankowanie na stacji paliw) dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Przyrodniczego w województwie lubelskim (karty paliwowe lub system bezgotówkowy), 2) CZĘŚĆ II - Dostawa paliw płynnych (olej napędowy – dowóz na miejsce do zbiorników) dla Gospodarstwa Doświadczalnego Felin ul. Doświadczalna 50, Lublin (system bezgotówkowy), 3) CZĘŚĆ III - Dostawa paliw płynnych (olej napędowy – dowóz na miejsce do zbiorników) do Gospodarstwa Doświadczalnego w Czesławicach - Czesławice 4, 24-150 Nałęczów (system bezgotówkowy), 4) CZĘŚĆ IV - Dostawa paliw płynnych (olej napędowy – dowóz na miejsce do zbiorników) do Gospodarstwa Doświadczalnego w Uhrusku, 22-230 Wola Uhruska oraz Gospodarstwa Doświadczalnego w Bezku, Kolonia Bezek, 22-130 Siedliszcze (system bezgotówkowy), 5) CZĘŚĆ V - Dostawa paliw płynnych (olej napędowy – dowóz na miejsce do zbiorników) do Zakładu Hodowli Małych Przeżuwaczy i Doradztwa Rolniczego, Kolonia Bezek 47/4, 22-130 Siedliszcze (system bezgotówkowy), 6) CZĘŚĆ VI - Dostawa paliw płynnych (olej opałowy - dowóz na miejsce) do Gospodarstwa Doświadczalnego w Uhrusku - 22-230 Wola Uhruska (system bezgotówkowy).
Vorherige Bekanntmachung337019-2025
Interne KennungEZ-p.26.17.3.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1.Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego, zgodnie z art 132 – 139 ustawy Pzp, oraz aktów wykonawczych wydanych na jej podstawie. 2.Wartość szacunkowa zamówienia przekracza progi unijne, o których mowa w art. 3 ustawy Pzp. 3.Zamawiający przewiduje zastosowanie procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy PZP, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09132100 Bleifreies Benzin, 09134100 Dieselöl, 09135100 Heizöl
5. Los
LosLOT-0001
TitelCZĘŚĆ I
BeschreibungDostawa paliw płynnych (benzyna bezołowiowa, olej napędowy – tankowanie na stacji paliw) dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Przyrodniczego w województwie lubelskim (karty paliwowe lub system bezgotówkowy). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w Załączniku 1 do SWZ.
Interne KennungLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09132100 Bleifreies Benzin, 09134100 Dieselöl
LosLOT-0002
TitelCZĘŚĆ II
BeschreibungDostawa paliw płynnych (olej napędowy – dowóz na miejsce do zbiorników) dla Gospodarstwa Doświadczalnego Felin ul. Doświadczalna 50, Lublin (system bezgotówkowy). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w Załączniku 2 do SWZ.
Interne KennungLOT-0002
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
LosLOT-0003
TitelCZĘŚĆ III
BeschreibungDostawa paliw płynnych (olej napędowy – dowóz na miejsce do zbiorników) do Gospodarstwa Doświadczalnego w Czesławicach - Czesławice 4, 24-150 Nałęczów (system bezgotówkowy). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w Załączniku 3 do SWZ.
Interne KennungLOT-0003
LosLOT-0004
TitelCZĘŚĆ IV
BeschreibungDostawa paliw płynnych (olej napędowy – dowóz na miejsce do zbiorników) do Gospodarstwa Doświadczalnego w Uhrusku, 22-230 Wola Uhruska oraz Gospodarstwa Doświadczalnego w Bezku, Kolonia Bezek, 22-130 Siedliszcze (system bezgotówkowy). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w Załączniku 4 do SWZ.
Interne KennungLOT-0004
LosLOT-0005
TitelCZĘŚĆ V
BeschreibungDostawa paliw płynnych (olej napędowy – dowóz na miejsce do zbiorników) do Zakładu Hodowli Małych Przeżuwaczy i Doradztwa Rolniczego, Kolonia Bezek 47/4, 22-130 Siedliszcze (system bezgotówkowy). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w Załączniku 5 do SWZ.
Interne KennungLOT-0005
LosLOT-0006
TitelCZĘŚĆ VI
BeschreibungDostawa paliw płynnych (olej opałowy - dowóz na miejsce) do Gospodarstwa Doświadczalnego w Uhrusku - 22-230 Wola Uhruska (system bezgotówkowy). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w Załączniku 6 do SWZ
Interne KennungLOT-0006
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09135100 Heizöl