See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: POTROŠNI MATERIAL ZA IZVAJANJE HEMODIALIZE
Beschreibung: Sukcesivni nakup medicinsko potrošnega materiala za izvajanje hemodialize, in sicer je blago znotraj sklopa razdeljeno na naslednje podsklope: 1. podsklop: MATERIAL ZA HEMODIALIZO, kompatibilen z monitorji Nipro(model: Surdial X), 2. podsklop: KONCENTRAT TEKOČI ZA PRIPRAVO KISLE DIALIZNE RAZTOPINE, 3. podsklop: NATRIJEV CITRAT.
Interne Kennung: JN-74404 (16-31/26)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33181500 Verbrauchsmaterial für Nierenbehandlung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: MATERIAL ZA HEMODIALIZO, kompatibilen z monitorji Nipro(model: Surdial X)
Beschreibung: Sukcesivni nakup medicinsko potrošnega materiala za izvajanje hemodialize
Interne Kennung: 526383
Los: LOT-0002
Titel: KONCENTRAT TEKOČI ZA PRIPRAVO KISLE DIALIZNE RAZTOPINE
Beschreibung: KONCENTRAT TEKOČI ZA PRIPRAVO KISLE DIALIZNE RAZTOPINE
Interne Kennung: 526384
Los: LOT-0003
Titel: NATRIJEV CITRAT
Beschreibung: NATRIJEV CITRAT 13% , sterilen, 500 ml NATRIJEV CITRAT 30 %, 5 ML ampule
Interne Kennung: 526385