2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kantoorartikelen iHub
Beschreibung: De aan te besteden opdracht betreft de levering van kantoorartikelen voor alle onderwijs-, zorg- en servicecentrumlocaties van iHub. Het doel dat iHub met deze aanbesteding nastreeft, is het afsluiten van een raamovereenkomst met één (1) opdrachtnemer die op basis van klantgerichtheid, prijsstelling, flexibiliteit en duurzaamheid de gevraagde dienstverlening tegen een goede kwaliteit verzorgd. Belangrijk is dat de opdrachtnemer naast zijn rol als leverancier ook de rol als samenwerkingspartner vervult en proactief verbetervoorstellen initieert die de kwaliteit, mogelijke kostenreductie en duurzaamheid ten goede komen.
Interne Kennung: T144669
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30192000 Bürobedarf
5. Los
Los: LOT-0000